Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan’ın celladı Ahmet Hakan’dan o isme linç
ahc-ozkes

Aydın Doğan’ın celladı Ahmet Hakan’dan o isme linç

Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan; CHP Milletvekili iken yere göğe sığdıramadığı İhsan Özkes’i Tayyip Erdoğan’a destek veren açıklamalarda bulunması sonrasında bu kez hedef tahtasına oturttu.


Ahmet Hakan işbaşında! Doğan Medya ikiyüzlülüğünü gözler önüne sermeye devam ediyor. Ahmet Hakan, Hürriyet’teki köşesinde son günlerde yaptığı açıklamalarla CHP’yi yerden yere vuran İhsan Özkes’i hedef alan bir yazı kaleme aldı. Türkiye basınında itibar cellatlığıyla ünlenmiş Hürriyet en büyük kalemşorleriden birisi olan Ahmet Hakan, İhsan Özkes’in Tayyip Erdoğan’ı desteklemesini hazmedemedi ve Özkes aleyhine linç kampanyası başlattı.

ERDOĞAN DÜŞMANI MEDYA

Yayın politikasını AK Parti ve Tayyip Erdoğan düşmanlığı üzerine kuran Doğan Medya, sahip olduğu yazılı ve görsel medya organları yoluyla sürekli manipülatif haberlere imza atıyor. Özellikle Erdoğan’ı destekleyen isimlerle ilgili yakışıksız ve itibar sarsıcı haberlere imza atan Doğan Medya, bunun en son örneğini İhsan Özkes olayında sergiledi.

SON KURBANLARI ÖZKES

Hürriyet’teki köşesinde “Hayrola İhsan Hoca Bel’am mı oldun?” başlıklı bir yazı kaleme alan Ahmet Hakan, İhsan Özkes’i Firavun’dan yana olmak suçladı. Köşesinde kullandığı “Firavun” tabiriyle Erdoğan ve AK Parti düşmanlığını bir kez daha gün yüzüne çıkaran Ahmet Hakan tetikçiliğin de ötesine geçerek ahlak ve saygı sınırlarını bir kaz daha aştı.

DOĞAN’IN TETİKÇİLERİ İŞBAŞINDA!

Halkın oylarıyla seçilmiş bir cumhurbaşkanına adeta savaş açan Aydın Doğan ile kalemşorleri AK Parti ve destekçilerini aşağılayıcı ifadeler kullanmaktan hiçbir zaman geri durmuyor. Her seçim döneminde sahip olduğu tüm imkanları CHP için seferber etmekten çekinmeyen Aydın Doğan, seçim yaklaştıkça Erdoğan ve AK Parti’ye tüm gücüyle saldırıyor. Ahmet Hakan’ın Özkes ile ilgili yazdığı yazı bunun en somut örneklerinden birisi oldu.

İTİBAR CELLADI AHMET HAKAN!

Doğan’ın itibar cellatlarından birisi olan Ahmet Hakan, yaklaşan 1 Kasım Seçimleri öncesinde üzerine düşeni yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekleyen eski CHP’li İhsan Özkes hakkında küçük düşürücü bir yazı kaleme alarak o ismi kamuoyu nezdine itibarsızlaştırmaya çalıştı. Bu tür karalama kampanyaları Doğan Medya bünyesinde çalışan Ahmet Hakan ve türevlerinin her seçim öncesinde sıkça uyguladığı bir yöntem.

DOĞAN MEDYA KOMPLO FABRİKASI

CHP ile birlikte her seçim döneminde halkın şamarını yiyen tarafta yer alan Doğan Medya için AK Parti ve Erdoğan karşısında kaybetmek artık kaçınılmaz bir kader haline geldi. İşte bu sebeple olacak ki yeri geldiğinde terörün bile en büyük destekçilerinden birisi haline gelen Aydın Doğan ve çetesinde ‘ya tutarsa’ mantığıyla sahneye konan kirli senaryolar ve komplolar hiç bitmiyor. “Can çıkar huy çıkmaz” deyimi tam da bu grup için icat edilmiş olsa gerek Doğan Medya benzer bir senaryoyu bu kez 1 Kasım Seçimleri öncesinde sahneye koydu. Kurbanlarından birisi olarak bu kez eski CHP’li İhsan Özkes’i seçen sabıkalı medya grubu o meşhur linç kampanyalarına Ahmet Hakan aracılığıyla start vermiş oldu.

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

kemal

Ağzındaki baklayı çıkardı; işte kaos itirafı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, toplumu karşı karşıya getirebilecek eylemler yapabileceklerini söyledi. Kandil’in de destek …

aykut2

Yalancı ve müfteri CHP’li!

Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iftira atan Aykut Erdoğdu’ya sert tepki göstererek ‘yalancısın ve müfterisin’ dedi. …

2 Yorumlar

  1. Sen bir zamanlar sabah akşam küfrettiğin aydın doğana bugün köpeklik yapacaksın sonra da kalkıp başkasına laf edeceksin. çok komiksin Ahmet ama traji komik!…

  2. Köpek her dönemde köpektir. Önüne kemik atsan da köpek, mükellef sofra sersen de köpektir. Hatta ve hatta İmam Hatip’te terbite etmeye çalışsan da köpek yine köpektir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir