Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan’dan görülmemiş pişkinlik
dogan-beyaz

Aydın Doğan’dan görülmemiş pişkinlik

Gençler üzerinde etki kurabilmek için Beyaz Show’da PKK propagandası yaptıran Aydın Doğan, kirli planı tutmayınca yine aynı taktiğe sarılarak görülmemiş bir pişkinliğe daha imza attı. PKK propagandası yapılan Beyaz Show’daki rezil yayınla ilgili Kanal D, “Biz aslında devletimizin yanındayız” diyerek komik bir açıklama yaptı.


Aydın Doğan’ın Kanal D ekranlarında canlı canlı PKK propagandası yaptırmasının yankıları devam ediyor. Terör örgütü medyasını bile kıskandıracak yayınlar yapan Doğan medyası büyük tepki gelmesinin ardından paniğe kapıldı. Elindeki medya gücünü terör örgütlerinin hizmetine açan Aydın Doğan, terör örgütü propagandası yaptırıp devleti karalayan yayınlar yapmasına tepkiler çığ gibi yağıyor. Son olarak Ayşe Çelik isimli şahsa Beyaz Show’da PKK propagandası yaptıran Aydın Doğan, rezil yayını eline yüzüne bulaştırınca yine aynı taktiğe sarılarak mağdurum ayaklarına yattı.

AYDIN DOĞAN’DAN KOMİK AÇIKLAMA
Beyaz Show’daki rezil yayına büyük tepki gelmesiyle Aydın Doğan komik bir açıklama yaptı. Kanal D’den yapılan açıklamada, “23 yıllık yayın tarihinde ülkemizin değerlerine ve menfaatlerine bakışı çok belirgin olup, terörün her türlüsüne karşı Türkiye’nin birlik ve bütünlüğünü ilke edinmiş Kanal D olarak hem böylesi bir provakasyonun hedefi olmanın hem de akla hayale gelmeyecek senaryolarla yıpratılma gayretinin üzülerek farkındayız. Doğan TV ve Kanal D ilk günden bugüne devletin yanında yer almıştır” ifadeleri kullanıldı.

YETER ARTIK AYDIN DOĞAN! BU KAÇINCI REZALET!
Aydın Doğan medyası daha önce de sahibi olduğu medya organlarıyla defalarca PKK propagandası yaptırmıştı. Fakat her defasında büyük tepki almasıyla geri adım atıp kıvırmıştı. Kanal D’nin komik açıklamasına sosyal medyada kullanıcıları da tepki gösterdi. “Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret et, millete hakaret et, ülkeni sat, PKK propagandası yaptır sonra özür dile. Yeter artık Aydın Doğan” yorumları yapıldı.

(takvim.com.tr)

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

basbaglar

Başbağlar katliamında FETÖ’nün rolü

Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 5 Temmuz 1993 akşamı gelen terör örgütü mensupları, kadınları …

merkel

Almanya’dan “PKK bizi nasıl haraca bağladı” raporu

Almanya’da iç istihbarat servisi, PKK’nın Almanya’da topladığı paranın son 10 yılda iki kat arttığını bildirdi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir