Anasayfa / ANALİZ / Aydın Doğan’dan Gezi’de “darbe” itirafı!
gezi3

Aydın Doğan’dan Gezi’de “darbe” itirafı!

Aydın Doğan’ın gazetesi Gezi’deki “darbe”yi itiraf edip bir de “kutsadı”!


MEDYAGUNDEM.COM- Ne dedik hep? Gezi’de üç beş tane ağacı bahane edip sokakta terör yaratanların derdi; “darbe”, “ayaklanma” ve “kalkışma” idi. Gülen örgütünün perde gerisinden kışkırttığı, Aydın Doğan’ın ise açıktan darbe için provoke ettiği olaylarla Türkiye’ye diz çöktürülmek istendi.

Bugün Aydın Doğan medyasında Gezi kalkışmasının ikinci yıldönümünde “darbe”ye övgüler düzülüyor.

Hürriyet Pazar ekinde Gezi ile ilgili yayınlanan haberde, “Gezi ayaklanması” ifadesi kullanılıyor, yeni “ayaklanmalar” için “Onlar hala direniyor” denilerek provokasyon yapılıyor.

gezi4

Bugün paralel ve sol terör örgütleriyle işbirliği yapan Aydın Doğan’ın Gezi darbesi itirafıyla “ayaklanma kutsaması” medyasının nasıl bir darbeci olduğunun da kanıtı…

 

 

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

1 Yorum yapıldı

  1. Aydın doğan ve onun gibi komprador sermaye sahipleri bu ülkeyi daha çok sömürsün diye ortalığı yakan, yıkan beyinsizler. G.tünüzde donunuz yok, ağzınız açlıktan kokuyor aydın doğan gibi ensesi kalınlar daha da zengin olsunlar saltanatlarını sürdürsünler diye tetikçilik yapıyorsunuz sizi o sokaklara aydın doğan adına süren konaklarda yaşayan profesyoneller bu işten çok iyi para kazanıyor da ya siz? divan otelde bir bedava pastaya fit oldunuz la gezi zekalılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir