Anasayfa / KULİS / Aydın Doğan’dan “Ekrem’e sahip çıkın” talimatı!
ilan3

Aydın Doğan’dan “Ekrem’e sahip çıkın” talimatı!

Paralel örgütün medya ve emniyet ayağına Tahşiyeciler grubuna 2010’da kurulan kumpas nedeniyle başlatılan operasyonun akıl almaz bir çarpıtmayla sanki basına yönelik bir susturma harekatıymış gibi gösterilmeye çalışılmasının altından Aydın Doğan da çıktı.


MEDYAGUNDEM.COM- “Özgür basın susturulamaz” şeklinde bir algı oluşturma çabasındaki Gülen örgütünün arkasına kendilerini “ulusalcı”, “liberal” ve “solcu” diye tanımlayan 63 gazeteci, Hürriyet, Habertürk ve Sözcü gibi ulusal gazetelerde yayımlanan, Ekrem Dumanlı ve Hidayet Karaca’nın serbest bırakılması istenen tam sayfa ilanın nasıl finanse edildiğiyle ilgili şok iddialar konuşuluyor.

ilan1

AYDIN DOĞAN’DAN TALİMAT

Hürriyet’te tam sayfa yayınlanan ilan için Aydın Doğan’ın herhangi bir ücret almadığı, Ekrem Dumanlı’ya destek talimatı verdiği öne sürülüyor. Sözde “özgür gazeteciyiz” diyerek Gülen örgütüyle işbirliği içinde hareket eden gazetecilerin “özgür” olmadıkları ilan parası meselesinden bile ortadayken, paralel suç örgütü ile dayanışma içine girip hukukun hiçe sayıldığı ilanı Aydın Doğan’ın özellikle yayınladığı üzerinde duruluyor.

liste

TURGAY CİNER DE PARALEL İŞBİRLİĞİ İÇİNDE

Aydın Doğan gibi Turgay Ciner’in de Habertürk’te sözkonusu ilanı ücretsiz yayınlayarak paralel örgütle işbirliği yaptığı ileri sürülüyor.

AÇIKLAYIN O İLAN İÇİN PARA ALDINIZ MI, ALDINIZSA KİM VERDİ?

Aydın Doğan ve Turgay Ciner o ilan için para aldılarsa bunu açıklasınlar.. “Özgür basın” maskesi altında  Gülen örgütüne “embedded” 63 gazeteci üzerinden hukuku hiçe sayan açıklamayla ortaya çıkan paralel işbirliği için ne diyecekler?

Özellikle medyasını uzun süredir Gülen örgütünün emrine tahsis eden Aydın Doğan’ın Ekrem Dumanlı’ya destek talimatıyla ücretsiz yayınladığı iddia edilen ilanla hukuka karşı saygısız tavrı onu bir kez daha paralel suç ortağı etmedi mi?

 

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir