Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan’dan Bodrum kazığı!
dogan-nikki

Aydın Doğan’dan Bodrum kazığı!

Gizli reklam yapan Hürriyet, patron Aydın Doğan’ın ortaklığında açılan Nikki Beach’i öve öve bitiremedi. Ancak TAKVİM dışında kimse Nikki’deki kazıktan bahsetmedi. Bifteğin 750 liraya satıldığı mekan tepki çekti. Ünlü isimler “Ev taksidi gibi” dedi…


Yaz geldi, zenginler tatil cenneti Bodrum’a akın etti. Cep yakan fiyatlar ise “İnsaf” dedirtti. Maça Kızı ve Blue Marlin’in ardından müşteriyi yolunacak kaz gibi gören işletmelere bir yenisi daha eklendi. Miami, Saint Tropez, Marakeş, Ibiza, Monte Carlo ve Dubai’de şubeleri olan Nikki Beach, geçtiğimiz günlerde Bodrum Torba’da hizmete girdi. Bir partiyle kapılarını açan mekan, yüksek fiyat politikasıyla dikkat çekti. Tatilciler gelen hesapları görünce şoka girdi. TAKVİM ise Nikki Beach’teki yüksek fiyatları deşifre etti. İşletmede, 2 kişilik biftek tabağının 750 liraya, salatanın 55 liraya, kebabın da 280 liraya satılması tepkileri beraberinde getirdi. Başta Ahmet Hakan olmak üzere Bodrum’daki şişirilmiş fiyatları eleştiren Hürriyet yazarları ise patronları Aydın Doğan’ın ortaklığında açılan Nikki’yi öve öve bitiremedi. Hürriyet yazarları, Nikki’deki kazık fiyatlar hakkında tek kelime etmedi.

Bu durum patrona kıyak olarak değerlendirildi. Çok sayıda ünlü isim, Nikki’deki dudak uçuklatan fiyatlara tepki gösterdi. Armağan Çağlayan, “750 liralık et, ev taksidi gibi” derken, oyuncu Gonca Vuslateri “Ev kampanyası mı yapıyorlar?” dedi. Kenan Erçetingöz ise “Blue Marlin pahalı diyen Onur Baştürk, Nikki’nin bu fiyatlarını niye yazmadı acaba. Belki açılışa giden Ahmet Hakan yazar” diyerek tepkisini dile getirdi. Sema Çelebi ve Yaprak Özdemiroğlu da Nikki Beach’in yüksek fiyat politikasını eleştiren isimlerdendi.

HAKAN AÇILIŞA GİTTİ

Ahmet Hakan, geçen yıllarda Bodrum’daki beachlerin yüksek fiyat politikasını, “50 liraya lahmacun yenen Bodrum’un yav.ak beachlerinde tatil yapacağıma her gün tarafsız bölge yapmayı tercih ederim” diye eleştirmişti. Hürriyet yazarı, patron mekanı Nikki Beach’i ise çok sevdi. Açılışta boy gösterdi.

NİKKİ’DE DUDAK UÇUKLATAN FİYATLAR
Tavuklu salata 55 lira
Meyve tabağı 60 lira
Baklava 40 lira
Biftek 750 lira
Havyarlı deniz mahsulleri tabağı (4 kişilik) 2 bin 200 lira
Kebap 280 lira

(TAKVİM)

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

arman6

Ayşe Arman’ı da kov Aydın Doğan!

İrfan Değirmenci’yi siyasi pozisyon aldığı için kovan Aydın Doğan aynı kural ihlali yapan Ayşe Arman’ı …

chp1

Aydın Doğan ve tetikçileri bu habere itibar etmedi!

Star gazetesinde Ahmet Kekeç’in “FETÖ’nün CHP imamı Enis olamaz” başlıklı yazısı şöyle… Şimdi neden sustuğunu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir