Anasayfa / MAGAZİN / Aydın Doğan ve o elemanlarını Cübbeli Ahmet Hoca’ya havale ediyoruz!
cubbeli

Aydın Doğan ve o elemanlarını Cübbeli Ahmet Hoca’ya havale ediyoruz!

MEDYAGUNDEM.COM- Aydın Doğan’ın gazetesi Hürriyet günlerdir “başörtüsü provokasyonu” yapar, liselerde başörtüsü özgürlüğünü hazmedemedikleri için toplumu kışkırtacak her türlü provokatif haberi manşetten yayınlar.

Ahmet Hakan her gün “paralel medyaya nasıl manşet olurum” diye tırmalar, paralel ihanet çetesine yaranmaya çalışır, Ertuğrul Özkök deseniz ayrı bir alem…  Fitne, fücur, kışkırtma derken işi “ta…k muhabbeti” yazmaya getirir.

Biz en iyisi Aydın Doğan’ı da, Ertuğrul Özkök’ü de, Ahmet Hakan’ı da Cübbeli Ahmet Hoca’ya havale edelim…

Tam da hac dönemi öncesi Cübbeli Ahmet Hoca’nın 3 yıl önceki vaazı daha bir anlam kazanıyor. 2009 yılında umreye tatile gider gibi giden Ertuğrul Özkök ve Ahmet Hakan’a neler neler demiş…

Bakın 3 yıl önceki bir vaazında Özkök ve Ahmet Hakan’a nasıl verip veriştirmişti:

“Bir tane Hürriyet gazetesinde adam var beni 10 sinir adamdan biri seçmişler. Gittiler geçen umreye. O ihramı da giymiş, resim çektirmek için giymiş herhalde. Bir kere namaz kılmadan döndüm diyor. Adamlara bak ya. Bunları Suudi Arabistan konsolosluğuna şikayet edeceğim. İhbar edeceğim. Bunların dini imanı yok, bunlara vize falan vermeyin. Nüfusunda Türk falan yazdığı zaman Müslüman zannediyorlar. Ne Müslümanı yav. Dalga geçmeye gitmişler Kabe’ye. Bir tanesi gitmiş gelmiş Arapları tenkit etmeye uğraşıyor. Yav sen Allah’ın evindesin, ibadetini etmeye baksana.    Yok oradan bir kadın geçiyordu, Arap’ın biri de kadının afedersin kıçına bakıyordu. Gelmiş onu televizyonda anlatıyor. Allah’ın delisi. Sen nereye bakıyorsun? Adamda Allah korkusu yok, huşu yok.”

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir