Anasayfa / ANALİZ / Aydın Doğan Türkiye için artık milli güvenlik sorunudur!
adogan-guvenlik

Aydın Doğan Türkiye için artık milli güvenlik sorunudur!

Aydın Doğan Türkiye için artık milli güvenlik sorunudur!


MEDYAGUNDEM.COM- Terör propagandası yapan, teröre destek veren gazetecileri besleyen Aydın Doğan artık bu ülkede milli güvenlik sorunudur!

Savcılar göreve!

Aydın Doğan ve kızları açık açık teröre destek oldukları için, terör propagandası yaptıkları için yargılanmalıdırlar.

Aydın Doğan ve kızlarının bu ülkede yayıncılık yapmaları yasaklanmalı, medyasına el konulmalıdır.

 

MEDYAGUNDEM

buyukada

Ajanların Büyükada planı devrede

Büyükada’da yakalanan ajanların kirli planları tek tek devreye giriyor. Yurdun dört bir yanında, sokakları karıştırmak …

pyd

TV’de aktivist Suriye’de terörist

Dünyaya kendilerini insan hakları aktivisti olarak tanıtan bu teröristler Steve Kerr, David Graso ve Macer …

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

2 Yorumlar

  1. Savcımızın vefat haberini aldığım şu an çok büyük bir acı içerisindeyim. Tanrı’dan içimdeki acıyla şunu diliyorum; başta aydın Doğan olmak üzere bu ülkeyi kana bulamak için her türlü karanlık tezgahlı kuranlar, onlara yardım ve yataklık eden iş birlikçiler umarım bir insanın yaşayabileceği en büyük acılarla kıvranırlar. Bu insan görünümlü iblisleri artık bu ülkede istemiyoruz Ağa Babalarının memleketlerine Defolup gitsinler. Bu ülke insanın kanını sömürüp zengin olup sonrada yedikleri kaba …. lar a artık tahammülümüz kalmadı yeter!

  2. Bütün gün kafasına dayanmış silahla fotoğraflarını yayınlayıp Örgütü’nün propogandasını yapan Doğanlar kına yaksınlar ailece, Bu Adam’ı artık bu ülkede görmek istemiyorum Defolup AĞA Babalarının memleketine gitsin Yıllarca bu milletin kanının emip zengin olup sonrada vatan hainliği yapan bu insanlar için artık gereken yapılsın Yettiler bunlar hem bu ülkenin kaymağını yiyecekler hem de hainlik yapacaklar yeter artık biri bunlara dur desin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir