Anasayfa / GENEL / Aydın Doğan PKK paçavrası için de seferber
aydin-dogan

Aydın Doğan PKK paçavrası için de seferber

Terör örgütü PKK’nın paçavrası Özgür Gündem’e sahip çıkarak nöbetçi genel yayın yönetmenliğini yapan 3 sözde gazeteci terörden tutuklandı. Başta Aydın Doğan medyası olmak üzere ihanet şebekesi yine PKK’nın tarafını tutarak tutuklanan isimlere sahip çıktı.


Bölücü terör örgütü PKK’nın yayın organı Özgür Gündem ihanet şebekesi tarafından korumaya alındı. Son olarak malum zihniyet tarafından başlatılan ‘Nöbetçi Genel Yayın Yönetmenliği’ kampanyasına Hasan Cemal başta olmak üzere bir çok sözde gazeteci de katıldı.

Bunun üzerine harekete geçen yargı ve emniyet güçleri sözde gazetenin bir günlük yayın yönetmenliği görevini üstlenen ve haklarında ‘terör örgütü propagandası yapmak’ suçundan soruşturma açılan Şebnem Korur Fincancı, Ahmet Nesin ve Erol Önderoğlu’nu tutukladı.

İHANET MEDYASI PKK PAÇAVRASINA SAHİP ÇIKTI

Her zaman olduğu gibi bu durum karşısında da ihanet şebekesinin tarafını tutan Aydın Doğan medyası tutuklanan kişileri masum gibi göstermeye çalıştı. Aynı zamanda Ciner medyasından Habertürk, FETÖ medyasından Cumhuriyet ve Sözcü de terörden tutuklanan sözde gazetecilere sahip çıktı. Hürriyet tutuklanan kişileri masumlarmış gibi savunarak “Yayın nöbetine 3 tutuklama” manşeti atarken, Habertürk ise “Basın dayanışmasına terörden tutuklama”, Cumhuriyet ise “Faşizm sınır tanımıyor” şeklinde manşet atarak algı operasyonu yaptı.

Hürriyet’in manşeti:

gundem-manset1

Habertürk’ün manşeti:

gundem-manset2

Cumhuriyet’in manşeti:

gundem-manset3

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

basbaglar

Başbağlar katliamında FETÖ’nün rolü

Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 5 Temmuz 1993 akşamı gelen terör örgütü mensupları, kadınları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir