Anasayfa / ANALİZ / Aydın Doğan FETÖ ile eş zamanlı Türkeş’i linçe başladı!
turkes-hur1

Aydın Doğan FETÖ ile eş zamanlı Türkeş’i linçe başladı!

Siyasette kirli hesapları bozarak bakanlık teklifini kabul eden Tuğrul Türkeş FETÖ ve Aydın Doğan medyası tarafından linçe başlandı.


MEDYAGUNDEM.COM- MHP’nin ülkeyi hükümetsiz bırakma ve kriz tezgahına dur deyip, bir devlet adamı gibi davranarak Başbuğ Alparslan Türkeş’in oğlu olduğunu gösteren Tuğrul Türkeş, MHP tarafından hakaret dolu ithamlarla linç edilmeye başlandı.

MHP Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Şefkat Çetin, ‘seçim hükümeti için kurulan transfer borsası’ başlıklı bir yazılı açıklama yaptı.

Şefkat Çetin, “Türkeş soyadına ve Türklük davasına kaça ihanet ettin? AKP-HDP hükümetine meşruiyet kazandırması amacıyla kaçak saray tarafından devşirilen Tuğrul Türkeş, Ülkücü Hareket’te şahsi bir karşılığı olmadığını çok kısa bir süre içerisinde anlayacaktır. Geçmişteki ATP girişimi ve DYP macerasından ders alsa, bir kere daha aynı hataya düşmez, Ülkücülerin rahmetli babasının hatırına kendisini affettiğini algılardı. Tuğrul Türkeş’in mirasyedi bir evlat olarak kendisini bir kere daha pazarlaması, milyonlarca Ülkücüyü hüzne boğmuştur” dedi.

Türkeş’in tüm kirli tezgahları bozan kararı sonrası Fetocu terör örgütü de bozguna uğradı. Hemen Tuğrul Türkeş aleyhinde yayınlar yapmaya başladılar.

FETÖ’nün işbirlikçisi Aydın Doğan medyası da Tuğrul Türkeş’i linç kampanyasına start verdi.

Hurriyet.com.tr attığı “Kaça sattın” manşetiyle Türkeş’e karşı haysiyet cellatlığına başladı.

turkes-hur

 

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

6 Yorumlar

  1. Vatanımız en zor günlerini yaşarken, kişisel hırsları, kıskançlık ve hesapları yüzünden hiçbir hükümet formülüne yanaşmayan, vatanseverleri de hainlikle suçlayıp, kara çalan bahçelinin faşist Mhp si tuğrul türkeşin adını ağzına bile alamaz. Onun kim olduğu soyadından bellidir. ne makam ne de paraya ihtiyacı yoktur. Bahçeli kendisine biat edilmesini vatana biat etmekten önde tuttuğunu bir kez daha kanıtlayarak meczup fetullah hiçbir farkı olmadığını ortaya koymuştur.

  2. Tekir yaylasındaki Türkmen şöleninde aslanlar gibi kükreyip, Bülent ve Rahşan Ecevit ikilisinin karşısında kediye dönen Bahçeli, büyük bir basiretsizlik örneği vererek desteklediği koalisyonla bir yığın fecaate yol açmıştı. Faturasını milletçe ödemiştik. Derin devlet kalıntısı bu kifayetsiz lider taslağı, kifayetsizliğini örtmek için devlet terbiyesini ayaklar altına alıp seviyesizliğin dibini bulmuştur.

    Devlet Bahçeli, gerçek ülkücüleri MHP’den ve ülkü ocaklarından tasfiye etmekle görevlendirilmiş bir üst akıl projesidir. Verilen bu görevi hakkıyla ifa etmiş, MHP’yi ideolojik zemininden uzaklaştırmış, davasından koparmış, sosyolojik milliyetçilikten ırkçılığa kaydırmıştır. Milliyetçi-muhafazakâr parti gitmiş, yerine ulusalcı- kemalist bir parti gelmiştir. Görevini tamamlamış ve dolayısıyla miadını da doldurmuştur. Son manevraları, biryerlerden manipüle edildiğinin, iplerin başka ellerde olduğunun ispatıdır.

    Son seçimde yattığı yerden, hiç bir gayret ve başarı göstermeden oylarını artırdı. Bu devran hep böyle gider zannediyor. İş başa düştüğünde ipe un seriyor. Koalisyon istemiyor. Azınlık hükümeti istemiyor. Üstelik, erken seçim de istemiyor. Aslında bir güzel pataklanmak istiyor ve bu arzusuna önümüzdeki seçimde kavuşacak. Seçimde boyunun ölçüsünü alınca MHP’liler adam gibi bir genel başkan arayışına girseler iyi olur. MHP seçim öncesi BARAJ, seçim sonrası ise LİDERLİK problemiyle karşı karşıyadır.

  3. bugün mecliste bağımsız bakanların yemin etmesine hdp ile birlik olup izin vermeyen bahçelinin Mhp si acaba hangi yüzle milliyetçilikten dem vuracak. seçimden önce tek kelime etme Hdp li teröristleri meclise taşı onların yemin etmelerine ses çıkarma. Bağımsız bakanlar Ak partili gerekçesiyle onların yemin etmelerine karşı hdp ile red oyu kullan. Bahçeli tamamen şirezeden çıkmış vatana ihanet noktasında hdp yle aynı noktaya savrulmuştur açık ve net söylüyorum. Bu manzarayı kesinlikle seçim konuşmalarında başbakanımız vurgulamalı halkın vatan sevgisini milli duygularını şehitler üzerinden oya tahvil etmek isteyen bahçeli kılıçtaroğlu kendisine hdp ile koalisyon yapalım dediğinde neden kabul etmedi ki etseydi keşke çünkü bugün bir kez daha mhp chp ve hdp koalisyonunun zaten fiilen kurulmuş olduğunu gösterdi. Yazıklar olsun

  4. Rtük te hdp yle birlikte Ak parti aleyhine oy kullan, Mecliste Hdp yle birlikte Ak partiye karşı oy kullan sonra da kalkıp milliyetçilikten dem vurup halka hdp yle ilgili “biz o tarafı flu görüyoruz” diye sov yap Bahçeli çok ucuz bir yalan silsilesi içinde milliyetçileri kandırıyor Kendi ihtirasları yüzünden mhp yi resmen hdp yle aynı noktaya sürükledi. Bu gerçekleri millete çok iyi anlatmalıyız. Bahçeli milliyetçi falan değil sadece milliyetçi numarası yapıp ölene kadar parti içindeki kendi diktasını pekiştirmenin derdinde. kişisel çıkarından başka hiçbir şey umurunda değil.Hdp yi seçimden önce tek kelime laf etmeyip meclise taşıdı şimdi de her oylamada hdp yle aynı oyu kullanıyor . Başını tavus kuşu gibi kuma gömmüş kimsenin gerçekleri görmediğini sanıyor. Mhp kesinlikle bahçelden kurtarılmalıdır.

  5. artık bahçelinin mhp lileri kandırıp oy almasını önlemek gerek Bahçeli resmen kripto ajan olduğunu ispatladı seçim öncesi hdp ye tek laf etmedi sadece Ak partiyle uğraştı, ve hdp yi meclise taşıdı seçim sonrası Ak partiye kendisi hayır diyerer chp yle koalisyona zorlayarak Ak partiyi siyaseten intihara zorladı, bu hamleyle kendisine oy devşireceğini sandı ilk gece tekrar seçim dedi sonra operasyonlar başlayıp oyları düşünce tekrar seçime hayır dedi terör örgütünün hdp siyle mecliste aynı oyu kullanıp, eski bürokratl yeni bakanların yemin etmesini engelledi. Bu nasıl milliyetçi parti ülke bekası söz konusu olunca üç kuruşluk hesap yapan adamdan milliyetçi olmaz olsa olsa kripto ajan olur.

  6. Ülke bu haldeyken bu kadar çirkin hesaplar yapan Bahçeli kötü kalpli, hesapçı, içten pazarlıklı bir insan olmanın bedelini Tuğrul Türkeş in hamlesiyle ödedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir