Anasayfa / GENEL / Avrupa terör parlamentosu!
piri

Avrupa terör parlamentosu!

Avrupa terör örgütü PKK’ya destekte sınır tanımadığını bir kez daha gösterdi. Teröristler Avrupa Parlamentosu’nda konferans düzenleyecek. Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Kati Piri ise konferansta konuşma yapacak…

Türkiye’ye yönelik nefret dolu açıklamaların altına imza atan Avrupa Parlamentosu (AP) Türkiye Raportörü Kati Piri, skandallarına bir yenisi eklemeye hazırlanıyor.

Piri, terör örgütünün konferansında konuşma yapacak. AP, hazırladığı Türkiye raporunu oylayacağı tarih öncesi, skandal bir toplantıya ev sahipliği yapacak.

PKK AP’DE KONFERANS DÜZENLEYECEK
Terör örgütü PKK, 29 Haziran’da AP’de konferans düzenleyecek. Taslak programa göre, AP’nin Türkiye Raportörü Kati Piri de konuşmacılar arasında yer alıyor.

Katılımcılar arasında örgüt sempatizanı da oldukça fazla. Terör örgütü yanlısı tutumuyla bilinen AP üyesi Mark Demesmaeker de konferansta konuşacak. AP, 3-6 Temmuz tarihlerinde Strazburg’da, ön yargılarla dolu Türkiye raporunu oylayacak.

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

hamburg

Beslediği teröristler Almanya’yı yakıyor

Almanya’nın Hamburg kentinde devam eden gösterilerden gelen bir video Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini akıllara getirdi. Almanya’da …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir