Anasayfa / GENEL / Arefe günü beddua yayınlayıp maskeleri düşürülünce de zırlayan Gülen medyası!
zaman-beddua1

Arefe günü beddua yayınlayıp maskeleri düşürülünce de zırlayan Gülen medyası!

İslâm’ın kutsallarını amaçlarına ulaşmak için araç olarak kullanmaktan bir an olsun bile çekinmeyen paralel örgüt, Akit’in bugün “Arafat’ta beddua” başlıklı sürmanşetinde de yer alan skandalla  ilgili bir açıklama yaptı.

Zaman Yazarı Ahmet Kurucan öncülüğünde düzenledikleri beddua seanslarını yalanlayamayan paralel medya, haberin hiçbir yerinde toplu beddua seremonisinin bu yıl düzenlendiğine ilişkin bir ifade bulunmamasına rağmen, “Yeni Akit gazetesi, yeni bir yalan habere daha imza attı. Bu sene Hacca gidemeyen Zaman yazarı Ahmet Kurucan’ı Hacca gitmiş gibi gösterip Kurucan’ın Arafat’ta beddua ettiğini öne sürdü.” dedi.

DERSHANELERİNİN KAPATILMASI GÜNDEME GELİNCE NEFRET KUSMAYA BAŞLAMIŞLARDI

Psikolojik harpte önemli mesafeler kat eden Zaman ve Samanyoluhaber isimli paralel bültende yayınlanan yalanlama haberinde beddualar zımnen kabul etmiş oldu. Haberin hiçbir yerinde beddua tarihi belirtilmemesine rağmen iftira atıp, bedduanın bu yıl yapıldığının yazıldığı öne sürüldü. O tarihte cemaatle hükümet arasında herhangi bir sorun olmadığını öne süren örgüt bülteni, bedduanın dershane düzenlemesi yüzünden yapıldığını gizleyeme çalıştı. İnternette “Arafat Duası” başlığıyla yayınlanan ve kısa bir taramayla bulunabilecek görüntüde beddualar açıkça duyulabiliyor.

AREFE GÜNÜ MEHTAP TV’DE KİM YAYINLADI?

Yalanlama açıklamasında dahi beddua itirafında bulunan paralel medya, aynı görüntüyü arefe günü kendi kanallarında tekrar yayınladığı belirtildi. Kurucan’ın beddua seansının arefe günü “Arafat duası” başlığıyla yayınladığı ifade edildi.

beddua

MEDYAGUNDEM

feto-beddua

FETÖ itirafı: Beddualar döndü bizi vurdu

FETÖ’cü teröristlerin 15 Temmuz’da kalkıştığı hain darbe girişimi sonrası operasyonlar devam ederken, FETÖ’cü polislerin mahrem …

feto-robot

Nasıl robotlaşıyorlar?

15 Temmuz darbe girişimi, meselenin psikolojik boyutuyla ilgili bir çok soruyu da beraberinde getirdi: Gülen …

feto-beddua

Namazdan sonra 10 kez FETÖ bedduası!

Uşak polisince, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturmada, örgüt üyelerinin gözaltına alınmaları halinde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir