Anasayfa / GENEL / Ankara’daki o eski kaşarlara güvenme Aydın Doğan!
cem-dogan

Ankara’daki o eski kaşarlara güvenme Aydın Doğan!

Yeni Şafak yazarı Cem Küçük bugün köşesinde medya patronu Aydın Doğan’a “demokrasi ültimatomu” verdi. Paralel örgütle iş tutan Doğan’a satır arasından da sağlam mesajları vardı. İşte yazısındaki o bölüm:


AYDIN BEY ANKARA’DAKİ O ESKİ KAŞARLARA GÜVENME

Ben ısrarla her yazımda derdimin bağcı dövmek değil üzüm yemek olduğunu söylüyorum. Aydın Doğan da Koç Holding’in tavrına girerse, yani Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kırmızı çizgilerine uyarsa kazanır. Yok eğer medyasında Türk devletine karşı paralel örgüt ile işbirliği yapanlar devam ederse kaybeder. Aydın Bey Ankara’daki adamlarına güvenmesin. Bilsin ki o eski kaşarlar kendisine yanlış bilgi getiriyorlar. Çünkü onlar 2015 yılının Türk devlet dengelerini bilmiyorlar, tanımıyorlar. Hürriyet artık devletin gazetesi değil. Hürriyet, devlet nazarında herhangi bir gazete şu an. Ankara’daki adamlarının saçmalıkları ve yanlışları yüzünden Aydın Bey gene servetinde bir azalma yaşayabilir.

HANİ DOĞAN MEDYA’DA YAZAN BİRİ PARALEL ÖRGÜT TV’LERİNDE ÇALIŞAMAZDI AYDIN DOĞAN

Bu köşeden Candaş Tolga Işık’ın Ali Fuat Yılmazer’in has adamı olduğunu ve Candaş Tolga aracılığıyla Nazlı Ilıcak’ın Ali Fuat tarafından ağa düşürüldüğünü çok yazdık. İşte dün yine bu paralel örgüt Candaş Tolga’ya bir yazı yazdırdı. Bir yandan da paralel örgütün gayrimeşru kanalında maaş almaya devam ediyor Candaş Tolga. Hani Doğan Medya’da yazan biri paralel örgüt TV’lerinde çalışamazdı Aydın Bey. Aynı şey Nazlı Ilıcak için de geçerli. Hem paralel örgüt TV hem Doğan TV işbirliğine devam ediyor. Habire kendi ilkelerini çiğniyorsun Aydın Bey. Doğan Medya Yayın İlkeleri aleni palavradan ibaret.

ESKİ TETİKÇİN ALTAYLI’YI YENİDEN TRANSFER ET, ALTAYLI SANA SERAP ÇİL HADİSESİNİ ANLATSIN, SEN DE ONA NEDEN FETULLAH GÜLEN’E YALAKALAIK YAPMAK ZORUNDA OLDUĞUNU ANLAT 

Aslı Baş cinayetinde karartma yapan Ayşe Arman’a uyarı cezası bile vermedin. Sana bir tavsiyem var: bence eski tetikçin, şimdi ise Ali Fuat Yılmazer’in dolaylı kontrolünde olan Fatih Altaylı’yı da yeniden transfer et. Altaylı sana Serap Çil hadisesinden ötürü nasıl Ali Fuat’ın ağına düştüğünü anlatsın, sen de yargıdaki işlerin yüzünden Fethullah Gülen’e neden yalakalık yapmak zorunda kaldığını anlatırsın…

KÜÇÜK’ÜN YAZISINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

arman6

Ayşe Arman’ı da kov Aydın Doğan!

İrfan Değirmenci’yi siyasi pozisyon aldığı için kovan Aydın Doğan aynı kural ihlali yapan Ayşe Arman’ı …

chp1

Aydın Doğan ve tetikçileri bu habere itibar etmedi!

Star gazetesinde Ahmet Kekeç’in “FETÖ’nün CHP imamı Enis olamaz” başlıklı yazısı şöyle… Şimdi neden sustuğunu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir