Anasayfa / ANALİZ / Altaylı’dan Başbakan’a protesto!
fatih-sansur

Altaylı’dan Başbakan’a protesto!

MEDYAGÜNDEM- Turgay Ciner’in kararı üzerine  Kenan Tekdağ’dan alınan yetkiler sonucunda, Habertürk TV ve haberturk.com sitesi kendisine bağlanan Fatih Altaylı’nın ilk işi Başbakan Erdoğan’ı “protesto” etmek oldu.

Dün akşam 24 haber kanalında Yiğit Bulut’un Sansür Özel programına konuk olan Başbakan Erdoğan’ın çarpıcı açıklamaları tüm medyada büyük yankı uyandırırken, haberturk.com ısrarla o haberi görmedi.

İşin daha da ilginç yanı, Habertürk TV, haberi “Başbakan Erdoğan bir kanala konuştu” denilerek 24 haber kanalının adı sansürlendi, hiçbir görüntüye de yer verilmezken, kısa haberde Erdoğan’ın sözleri ekrana yazılı olarak getirildi.

Dün akşam Başbakan Erdoğan, isim vermeden Fatih Altaylı’ya fena çakmış, MEDYAGÜNDEM de o ayrıntıya dikkat çekmişti.

Altaylı belli ki aklınca Başbakan Erdoğan’a  tavır yaptı, Ciner Medya Grubu’ndaki yeni görevinde gazeteciliğe kişisel bir hesap karıştırarak da “cibilliyetini” ortaya koymuş oldu.

Altaylı’nın yönetimindeki Habertürk, Başbakan Erdoğan’ı “protesto” ederek patronu Ciner’i zor durumda bırakan bir icraata da imza attı.

İşte Habertürk TV’de bugün Başbakan Erdoğan’ın eski görüntüleriyle verilen SANSÜRSÜZ’ün sansürlendiği, Altaylı’nın aklınca “protesto” ettiği o haber:

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

ozkok-fatih

“Türkiye’nin yüzde 99’u Müslüman değil” diye göbek atıyorlar!

Fatih Altaylı ve Ertuğrul Özkök 2 gün arayla, Türkiye’de insanların dinden ne kadar uzak yaşadığına …

fatih

Palavracı Altaylı’ya hesap sorun!

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, FETÖ soruşturmalarını yürüten bir savcının ‘Halen görevde olan 12 …

fatih

O iddiası yalansa Altaylı’ya soruşturma açılsın

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Habertürk yazarı Fatih Altaylı’nın bir savcının beyanına dayandığırdığı “12 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir