Anasayfa / GENEL / Almanya’nın ya bizim ajan öterse korkusu
deniz

Almanya’nın ya bizim ajan öterse korkusu

Almanya, PKK’lı terörist ve Alman ajanı Deniz Yücel’in İstanbul’da tutuklanması üzerine telaşa kapıldı. Anında Türkiye’ye gelen Merkel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Yücel’in serbest bırakılması için adeta yalvardı. Almanya, ajanının kirli işlerini deşifre etmesinden korkuyor.

Kandil’e gidip teröristlerle röportaj yapan, yazdığı Alman gazetesi vasıtasıyla “Kürtler yakılarak katlediliyor” yalanını tüm dünyaya servis eden ve Almanya’nın Türkiye’deki tüm bağlantılarını bilen ajan-terörist Deniz Yücel, hakkında yakalama kararı çıkartılınca Almanya’nın İstanbul Başkonsolosluğu’na saklandı. Hedef şaşırtmak isteyen başkonsolosluk ise PKK taktiklerini kullanarak kendi sakladıkları Yücel’in “kayıp olduğunu” iddia ederek polise başvurdu.
TÜM KİRLİ İLİŞKİLERİ BİLİYOR
Tehlikenin geçtiğini düşünen Almanya, bir ay sonra Yücel’i kaçırmak için başkonsolosluk binasından çıkardı. Ancak sivil ekipler, Alman ajanını anında yakaladı. Geçtiğimiz hafta mahkemece tutuklanarak cezaevine konulan Alman ajanı-terörist Deniz Yücel, Alman devletinin Türkiye’deki tüm kirli ilişkilerini biliyor. Ajan-terörist Yücel, Almanya ile bağlantılı olan ne kadar dernek, sivil toplum kuruluşu, akademisyen, gazeteci, siyasetçi varsa hepsiyle dirsek teması halindeydi. İşte Almanya, ajan Yücel’in konuşmasından ve Türkiye’deki tüm bağlantılarının deşifre olmasından korkuyor.
KONUŞMASINDAN KORKUYOR
Bir ay boyunca başkonsolosluk binasında sakladıkları ajan-terörist Deniz Yücel için polise “kayıp” başvurusunda bulunan Almanya ile ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Almanlar, konuşmasından korktukları Yücel’i infaz edip, sonra da “Gözaltında öldürüldü” yaygarası kopartarak kamuoyunu meşgul edeceklerdi.
Merkel’in yüzüne söyledi
İki hafta önce Türkiye’ye gelip Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen Almanya Başbakanı Angela Merkel, Deniz Yücel’in “gazeteci” olduğunu iddia ederek, gözaltı kararını “sorunlu” bulduğunu söylemişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan da Yücel’in “gazeteci” değil, “ajan-terörist” olduğunu Merkel’in yüzüne çarpmıştı.

-GÜNEŞ-

MEDYAGUNDEM

truk

İşte Türk budur!

İftira atıyorsunuz, dışlıyorsunuz ama bunu yaptığınız Türkler, korkusuzca vahşi saldırganı durdurup onlarca insanın hayata veda …

merkel3

BİLDiğin Hitler kafası!

Başından beri Türkiye’ye düşmanlığından rant devşirme derdine düşen Alman siyasetçilerin şimdiki hedefi eylüldeki seçimler…. Uzun …

merkel

Skandal; camileri FETÖ’ye teslim edecekler!

Darbe girişimi sonrası Diyanet imamlarını casuslukla suçlayan Almanya’nın amacı, bu camileri FETÖ’ye teslim etmek. FETÖ’nün …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir