Anasayfa / Mansetalti / Almanya’dan Doğan’a giden son Gülen örgütü talimatları ne?
dogan-kuscu1

Almanya’dan Doğan’a giden son Gülen örgütü talimatları ne?

MEDYAGUNDEM.COM- Almanya’nın Türkiye’yi dinlediği iddialarının özellikle Aydın Doğan’ın ortağı olduğu grubun dergisi Der Spiegel tarafından gündeme getirilmesinin ardından yaşanan tartışmalar, bu işteki paralel ihanet çetesi ve Doğan medyası rolüne odaklanmayı gerekli kılıyor.

İşte bu noktada Twitter’ın efsane fenomeni “Kuşcubaşı Eşref” yine bomba deşifrelerde bulundu.

Doğan medya grubunun dün gece yaptığı bir toplantıdan “canlı yayın” yapan Kuşcubaşı Eşref, Çankaya Köşkü’ndeki “paralel çete”ye dair de uyarılarda bulundu.

Kuşcubaşı Eşref dinlemelerin İngiliz ve yahudi gizli servislerinden aldıkları talimatlarla paralel ihanet çetesi tarafından yapıldığını açıkladı.

İşte bombaları:

esref-kuscu1

 

* Doğan ailesi Hürriyet konulu bir toplantı yapıyor şuan. Attıkları adımları yeniden değerlendiriyorlar. Sürpriz kararlar çıkabilir.

esref-kuscu2

* Berberoğlu ve Can’ın görevden alınması hükümete şirin görünme çabasıydı. Ancak son dönemki işten çıkarmalar tamamen algı operasyonu.

esref-kuscu3

* Özdil gibi isimlerin işten çıkarılması Gülen Örgütü’nün aklanma çabasında gelecek eleştirilere karşı ama bunlar Erdoğancı demek içindir.

esref-kuscu4

* Şuan Doğan ailesi iç siyasetteki dengeleriyle Alman’yadan gelen talimatlar arasında büyük bir çelişki yaşıyor.

esref-kuscu5

* Almanya’dan gelen talimatlara geçmeden önce Almanya nedir hatırlatmak lazımdır:

esref-kuscu6

* Almanya 2.dünya savaşı sonrası kıta avrupasındaki İngiliz-Yahudi karakoludur. Bağımsız bir devlet değil taşeron bir devlettir.

esref-kuscu7

* 1-Almanya’dan Doğan’a gelen talimatlar: 1- Gülen Terör Örgütü’nün dinleme yapmadığı konusunda Türkiye kamoyunu ikna etme.

esref-kuscu8

* 2- Dinlemelerin yapılma gerekçesini Mavi Marmara olayı ile bağlantısını kurarak El Kaide-Türkiye ilişkisi olarak lanse ettirme.

esref-kuscu9

* 3- Dinlemerin terör şüphesiyle yapıldığını kamoyuna inandırmak için Mavi Marmaradan Suriye direnişi ve IŞİD’e kadar sahte belgeler yayınlama

esref-kuscu10

* 4- Türkiye kamoyunu AİHM ve BM’de açılmak üzere olan Terör Finansmanı ülke Türkiye yalanına inandırma.

esref-kuscu11

* 5-Doğan medyasının bu süreç içinde tamamen Gülen Örgütü medyasıyla ortak çalışması. Hatta ortak haber toplantıları yapma.

esref-kuscu12

* Doğan ailesi şuan bir karar aşamasında. Biz de kendilerini yakinen izliyoruz. Ya Yeni Türkiye’ye biat. Ya Yeni Türkiye’ye ihanet.

esref-kuscu13

* Son olarak: Kemal İlter, Ahmet Sever ve Süleyman Kurt gibi isimleri yanında hala tutmaya devam etmenin bir açıklaması var mıdır?

esref-kuscu14

* Ve hala İlter, Sever ve Kurt gibi isimlerin dediklerine inanıp adımlar atmak da nedir?

esref-kuscu15

* Sever’in Doğan gurubu üzerinden yaptırmaya başladığı PR çalışmasına onay vermenin amacı nedir?

esref-kuscu16

* Bunlar karalama amaçlı cümleler değildir. Atılan yanlış adımların arkasındaki muhteşem üçlü çetenin ifşasıdır: İlter, Sever ve Kurt.

esref-kuscu17

* Ancak bunca uyarıya rağmen bu üçlü çete hala Köşk sınırlarında ellerini arkalarına bağlayıp yürürken muhabbet edebiliyorsa bir düşünülmeli.

esref-kuscu18

* Bunlarla birlikte tekrar ediyoruz: 1-Köşkte ortam dinlemesi yapıldı. 2-Sayın Gül’ün telefon(ları) dinlendi. en önemlisi +

esref-kuscu19

* 3- İmzalanmamış YAŞ kararları (1 defalık değil) Pensilvanya’ya Sayın Gül daha görmeden iletilip yorum alındı. Var mı daha büyük bir ihanet?

esref-kuscu20

* 28 Ağustos 2014’e kadar ihanetinize devam edin. Sonra… Sonrası yok. Neyi hakkettiyseniz o..

esref-kuscu21

* Doğan ailesinin toplantısı an itibariyle bitti. Kararlarının hakkı neyse onu yaşayacaklar.

esref-kuscu22

* Yalnız bizden söylemesi 2009-2014 tarihlerini kapsayan sahte belge işi biraz zor iş olacak sizin için.

esref-kuscu23

* Dinlemeleri, İngiliz ve Yahudi isithbarat örgütlerinden aldıkları talimatlarla Paralel İhanet Çetesi PİÇ’in üyeleri yapmıştır.

MEDYAGUNDEM

truk

İşte Türk budur!

İftira atıyorsunuz, dışlıyorsunuz ama bunu yaptığınız Türkler, korkusuzca vahşi saldırganı durdurup onlarca insanın hayata veda …

merkel3

BİLDiğin Hitler kafası!

Başından beri Türkiye’ye düşmanlığından rant devşirme derdine düşen Alman siyasetçilerin şimdiki hedefi eylüldeki seçimler…. Uzun …

merkel

Skandal; camileri FETÖ’ye teslim edecekler!

Darbe girişimi sonrası Diyanet imamlarını casuslukla suçlayan Almanya’nın amacı, bu camileri FETÖ’ye teslim etmek. FETÖ’nün …

2 Yorumlar

  1. Ahılllı olun Ahıllı

    Aydın Doğan goççum, böyle bir operasyonun ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Vatan ihanetin ne demek olduğunu bilir misiniz? Çok vahim iddialar, iddianın ötesinde gerçekler. Bugüne kadar Kuşçubaşı’nın sağlam olmayan ifadelerini görmedik. Hep on ikiden çakı çakıverir. Eğer bu iadelerinin tezahürlerini bu ülke yaşarsa sizlerin Vatana İhanetten yargılanmanız gerekecektir. PİÇ/OÇ terör örgütüyle olan organik bağınız delillerle ortaya çıkmış olacağını hukukçularınız daha iyi bilir. Bu olayı diğer diğerleriyle karıştırılacak bir olay olmadığının umarım farkındasındır. PİÇ/OÇ terör örgütünü aklamaya-paklamaya yönelik böyle bir girişimden kimsenin sonuç alamayacağını kestiremeyecek kadar zavallı olanların aklını başına alması gerekir. En önemlisi bu şekilde aklama-paklamanın mümkün olmadığını sadece ülkeye kaybettirip, PİÇ/OÇ terör örgütüne zaman bile kazandıramayacak kadar zavallıca, aptalca olduğunu bilin.
    Devleti enayi yerine koymaya kalkmayın, devlet zekası, hafızası takdire şayan bir zeka olduğunu ömür boyu unutmayın. Yapacağınız bu operasyon devlete karşı işlenmiş suçlar kapsamında değerlendirileceğini bilmenizde fayda vardır.

  2. Erdoğan’ın başdanışmanı Hüseyin Besli nin Balçiçek İlter e verdiği röportaj da “Paralel yapı zor temizlenir! Uykuya yatacaklar” diyor. Bakalım bu hoş olmayacak bir ihtimal. Allah fırsat vermesin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir