Anasayfa / GENEL / Almanların Türkiye’deki hayır kampanyasına niye göz yumuyoruz?
alman1

Almanların Türkiye’deki hayır kampanyasına niye göz yumuyoruz?

Türk bakanların referandum kapsamından gurbetçilerimizle buluşmasına izin vermeyen Almanya, Türkiye’de hayır kampanyası yaptırıyor. İslama küfreden Ali Gül’ün de aralarında bulunduğu kişiler Alman Vakfı sponsorluğunda ‘hayır’ propagandası yapıyor.

16 Nisan Anayasa Değişikliği Referandumu öncesinde Almanya Türk bakanlara ‘evet’ için konuşma yapmalarına izin vermezken Türkiye’de ‘hayır’ı finanse ediyor.

ALMAN VAKFI’NDA ‘HAYIR’ TOPLANTISI
Mart ayının başında Friedrich Naumann Vakfı’nın ev sahipliği yaptığı toplantıda 16 Nisan Anayasa Değişikliği Referandumu öncesinde ‘hayır’ propagandası yapıldı.

İSLAM’A KÜFREDEN ALİ GÜL DE KATILDI
Öte yandan 3 Mart 2017 günü gerçekleştirilen toplantıya; bugün tutuklanan ve troll hesap üzerinden İslam dinine ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a küfreden Muhammed Ali Gül’ün de konuşmacı olarak katıldığı ortaya çıktı.

alman2

MEDYAGUNDEM

truk

İşte Türk budur!

İftira atıyorsunuz, dışlıyorsunuz ama bunu yaptığınız Türkler, korkusuzca vahşi saldırganı durdurup onlarca insanın hayata veda …

merkel3

BİLDiğin Hitler kafası!

Başından beri Türkiye’ye düşmanlığından rant devşirme derdine düşen Alman siyasetçilerin şimdiki hedefi eylüldeki seçimler…. Uzun …

merkel

Skandal; camileri FETÖ’ye teslim edecekler!

Darbe girişimi sonrası Diyanet imamlarını casuslukla suçlayan Almanya’nın amacı, bu camileri FETÖ’ye teslim etmek. FETÖ’nün …

1 Yorum yapıldı

  1. Alman Vakıfları

    Hablemitoğlu’nun ölümünün arkasındaki sis perdesi aradan geçen yaklaşık 14 yıl boyunca TAM OLARAK aydınlatılamadı. Ancak öldürülmesinden birkaç gün önce verdiği röportaj, hem ölümüne hem de bugün Alman Vakıfları üzerinden yaşananlara ışık tutacak cinsten.

    – Necip Hablemitoğlu ile yapılan son röportaj gözden geçirilmeli –

    Yasemin Güneri: Kitabınızın yayımlanmasıyla, Alman vakıfları hakkında, Ankara DGM Cumhuriyet Savcılığı’nca, ‘Almanya lehine casusluk yaptıkları’ gerekçesiyle haklarında dava açıldı. Tepeköy eski Muhtarı Halil Battal, Almanların Oktay Konyar’a çanta içinde para verdiklerini gördüğünü açıkladı. Sizin bu konudaki görüşleriniz nelerdir?

    NECİP HABLEMİTOğLU: Mahkemede bu ifadeyi veren muhtarı gönülden kutluyorum. Onca militan arasında bu ifadeyi dürüstçe ve cesaretle verebilmek davanın gelişimi açısından son derece önemli olmuştur. Bergama’daki ‘sivil itaatsizlik’ eylemlerinin finansmanı, merkezi Almanya’da bulunan ve sadece posta kutusunu adres gösteren FIAN Vakfı’nca karşılanmaktadır. FIAN Vakfı’nın denetimi, Almanya Temsilcisi Petra Sauerland üzerinden yapılmaktadır. FIAN’ın yanı sıra, Almanya İzmir Başkonsolosu Manfred Unger, yerli işbirlikçilere para dağıtımında en üst karar verici konumundadır. Bu, Türk makamları tarafından da biliniyor. Unger, Bergama’nın yanısıra, Eşme, Salihli, Sındırgı ve Sivrihisar’daki ‘altın karşıtı’ diğer yerli işbirlikçileri de parasal yönden desteklemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir