Anasayfa / GENEL / Allah senin belanı versin münafık köpek!
feto-son

Allah senin belanı versin münafık köpek!

FETÖ lideri teröristbaşı Fetullah Gülen, halka ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a açıkça hakaretler yağdırarak saldırmaya devam ediyor.


Fetullahçı Terör Örgütü lideri Cumhurbaşkanı’na ve halka hakaret etmeyi sürdürüyor. Yabancı kanallara Cumhurbaşkanı’nın kuvvet zehirlenmesi yaşadığı hakaretinde bulunan FETÖ lideri, halka sürü demekten yine geri kalmadı.

Yabancı gazetecilere yaptığı konuşmasında Cumhurbaşkanı’nın yakınındakilerden haber geldiğini dile getiren teröristbaşı Feto, “Yakında bulunanların intikal ettiklerine göre sarayında çok defa cinnet yaşıyor. Bir kaç yerde de sarayı var. Bir kere halkın aşağı tabasından gelmiş insanlarda kompleks olur. Bizde bir atasözü vardır çingeneyi kral yapmışlar tutmuş babasını asmış bir şey yapıyor görünmek için. Çok gemileri olunca, çok sarayı olunca, çok parası olunca herkesi parayla satın aldığına göre, öyle bir insanın zehirlenmemesi zordur.” şeklinde konuştu.

Ayrıca FETÖ lideri bizzat kendisinin yönettiği Fuat Avni denilen trolü de referans alarak, onun yalanlarını gerçekmiş gibi anlattı. Bu da Fuat Avni denilen piçin bizzat kendisinin Feto olduğunu, nasıl aşağılık bir yalancı ve münafık karakterden ibaret bir sahtekara dönüştüğünü gösterdi.

Erdoğan’dan bahsederken “halkın alt tabakasından gelen” diye bir ifade kullanan alçak köpek, sanki kendisini Kraliçe’nin sarayından yetişmiş gibi konuştu. İlkokul mezunu psikopatın son videosu artık tükenmiş ve şeytana köpek olmuş gibi müptezelin hezeyanlarını yansıtıyor.

İşte ahlaksız sahtekarın son yalan ve iftirası:

 

feto-son2 feto-son4

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

kemal-feto

KK yine FETÖ’cü yüzünü gösterdi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye – Almanya krizinde tarafını seçti. Partisinin grup toplantısında konuşan CHP …

1 Yorum yapıldı

  1. Ona köpek denilmesi bence doğru değil. Çünkü köpekte sadakat ve ahde vefa vardır. Bu aşağılıkta bırakın insani vasfı hayvani bir vasıf bile yoktur. Onun ve ona tapanların durumunu Yüce Rabbimiz “Belhüm Adall” olarak tarif ediyor. Yani hayvandan daha aşağılık bir yaratık türü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir