Anasayfa / GENEL / Allah belasını versin bu kan çığlığı atanların!
onder-ozkok

Allah belasını versin bu kan çığlığı atanların!

MEDYAGÜNDEM- PKK’nın Abdullah Öcalan’ın çağrısı üzerine silahlı güçlerini geri çekme kararını açıklaması, ülkede barış gelecek diye panik olanlara da büyük şok etkisi yarattı.

Habertürk’te Ece Üner’in sorularını yanıtlayan BDP milletvekili Sırrı Süreyya Önder “gün halay çekme horon tepme günüdür” derken sürece karşı çıkanlara da sert sözler sarfetti.

Önder’in, “Bunun kıymetini bilelim. Gelinmiş olan bu mutabakatın yeşermesi için çalışalım. Neyimiz eksilir? Yeter artık! Allah belasını versin bu kan çığlığı atanların. Allah belasını versin bağırıp duruyorlar bölüneceğiz diye.” sözleri son derece çarpıcıydı.

Bu sözlerin muhataplarından biri de “Bölüneceğiz, artık Türkler ile Kürtlerin yolları ayrıldı” diye yazı yazan Ertuğrul Özkök olarak da yorumlandı.

ozkok-kan1

Önder ayrıca, “Duran Kalkan’ın yazar olma isteğini de yerinde konuşalım. Benim bir önerim var. Şu an Türkiye’nin fotoğrafına da çok uygun düşüyor. Duran Kalkan’ın iki tane silahı var. Ben kendim gördüm. Kalkan, Ruşen Çakır’da dediği gibi gelsin bir gazetede yazar olsun o iki silahından birini Ertuğrul Özkök’e diğerini de Hasan Celal Güzel’e versin, onlar da dağa çıksınlar.” diyerek Özkök’e de göndermede bulundu.

 

MEDYAGUNDEM

ozkok-fatih

“Türkiye’nin yüzde 99’u Müslüman değil” diye göbek atıyorlar!

Fatih Altaylı ve Ertuğrul Özkök 2 gün arayla, Türkiye’de insanların dinden ne kadar uzak yaşadığına …

sirri

HDPKK’lı Sırrı artizliğe dönüyor!

Aktif siyasette son döneminin olduğunu söyleyen Sırrı Süreyya Önder, siyaseti sinemayla devam ettireceğini ifade etti. …

ertugrul-ozkok

Fitneci şaklaban, alçak, hain!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Fitneci Özkök, azıcık onuru varsa, bir tane isim verir!” başlıklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir