Anasayfa / GENEL / Alın size soysuzlar, yalanlama!
karadayı-ataturk

Alın size soysuzlar, yalanlama!

MEDYAGÜNDEM- Twitter’da bir avuç “klavye psikopatı” ortaya bir yalan attı, o yalanı Sözcü denilen yalan ve iftira makinesi dolaşıma çıkardı. Sözcü ile birlikte bazı soysuzlar internet medyasında insanları yalanla kışkırttı.

sozcu-karadayı

Karadayı dizisinde Atatürk’ün imzasının sansürlendiği gibi akıl yoksunu iddia Ay Yapım tarafından da yalanlandı.

İşte o açıklama:

Karadayı dizisinin adliye sahnelerinin çekimi İstanbul’da bir lisenin daha önce dekor haline getirilmiş salonunda gerçekleştirilmektedir. Söz konusu hazır salonda dizi ekibi artı ya da eksi herhangi bir dekor değişikliği yapmamıştır.

Haberlerde akla hayale gelmeyecek bir iddia ile Atatürk imzasının kapatıldığı söylenmiştir, bu basın bildirisi ile beraber gönderilen fotoğrafta da görüldüğü üzere imza tabi ki oradadır ve ne çekim sırasında ne de yayın sırasında kapatılmamıştır. Yazının harflerinin büyüklüğü ile imzanın ki aynı değildir, dolayısı ile yazı yayın sırasında ekranda imzadan daha belirgin ve parlak görünmektedir.

Daha önce defalarca başka diziler ve programlarda ekrana gelen bu dekorun böyle saçma bir iddia için kullanılması ve bazı internet sitelerinin bunu ciddiye alması gerçekten inanılmazdır.

Bilinmesini isteriz ki bu konu ile ilgili basın bülteni yayınlamak dahi üzüntü vericidir.

Ay Yapım

MEDYAGUNDEM

karadayi

Karadayı’da efsane olacak genelev yakma sahnesi!

Dün akşam yayınlanan Karadayı dizisinde Mahir’in hayat kadınlarını kurtarmak için genelevi yaktığı sahne, izleyicileri ekrana …

Karaday1

Dün hangi yapım kaçıncı oldu?

Dünün reytinglerine göre atv’nin sevilen dizisi Karadayı her iki kategoride birinci oldu. İşte sonuçlar: TOTAL …

reyting-karadayi4

Karadayı zirvedeki yerini sağlamlaştırdı!

MEDYAGÜNDEM- Dün yine ekranda Karadayı rüzgarı vardı. Reyting sonuçlarına göre atv’nin sevilen dizisi Karadayı totalde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir