Anasayfa / GENEL / Alın o saldırganı Kılıçdaroğlu’na basın danışmanı yapın!
chp-huseyin1

Alın o saldırganı Kılıçdaroğlu’na basın danışmanı yapın!

MEDYAGUNDEM.COM- Hacı Bektaş-ı Veli Anma Etkinlikleri esnasında Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a saldıran yerel gazeteciye CHP’nin üst düzey yöneticileri sahip çıktı.

Nevşehir’in Hacıbektaş ilçesinde düzenlenen “50. Ulusal 24. Uluslararası Hacı Bektaş-ı Veli Anma Kültür ve Sanat Etkinlikleri”nde Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’a yönelik Hüseyin Satı adlı CHP’li belediye çalıştığı ortaya çıkan kişi için CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Gökhan Günaydın saldırgana sahip çıkan bir tweet attı. Günaydın attığı twette “Yaka paça gözaltına alınan gazeteci ile birlikte emniyetteyiz” dedi.

Sosyal medyadaki bir fotoğraf da CHP’nin o saldırgana neredeyse “kahraman” muamelesi yaptığını ortaya koydu. CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran’ın saldırganın yüzünü okşayan fotoğrafı şok etkisi yarattı.

Ak Parti milletvekilleri Bülent Turan ile Fatih Şahin CHP’nin tavrını şu twitleriyle eleştirdiler:

bulent-turan2

fatih-sahin

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir