Anasayfa / GENEL / Alçak Hürriyet şanlı tarihimizi alay konusu yaptı!
hurriyet-alcak

Alçak Hürriyet şanlı tarihimizi alay konusu yaptı!

Hürriyet’in internet sitesi yine kin ve nefret kusmaya devam ediyor. Her fırsatta Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye aleyhine haber yapan Hürriyet’in internet sitesi bir ahlaksız habere daha imza attı.


Hürriyet’in internet sitesi yine kin ve nefret kusmaya devam ediyor. Her fırsatta Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye aleyhine haber yapan Hürriyet’in internet sitesi bir ahlaksız habere daha imza attı.

CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYI’NDAKİ 16 TÜRK ASKERİNİ SİNDİREMEDİLER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas’ı karşıladığı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki törene, 16 Türk devletini temsil eden askerler damga vurmuştu. Dünya devlerinin kıskandığı milletin sarayını bir türlü benimseyemeyen eski Türkiye’nin gazetesi Hürriyet saraydaki törene damgasını vuran 16 Türk askeriyle alay eden son derece ahlaksız bir haber yayınladı. ‘Saraydaki görüntü sosyal medyanın da dilinde’ başlığıyla yayınladığı haberde kin ve nefretini kustu…

ŞANLI TARİHİMİZİ ALAY DALGA KONUSU YAPTILAR

Milli olan hiçbir şeyi sindiremeyen, ancak logosunda ne amaca hizmet ettiği bilinmeyen “Türkiye Türklerindir” ifadesi bulunan Hürriyet, sosyal medyadan topladığı capsleri fotoğraf galerisi haline getirip, Türkiye’nin onurla, gururla yad ettiği şanlı tarihini alay malzemesi yaptı.

KIYAFET BALOSU DİYECEK KADAR ALÇALDILAR

Hürriyet’in fotoğraf galerisi içinde yer alan capslerden birinde, 16 Türk askerinin üniformaları hakkında “kıyafet balosu gibi” yorumu da yer alıyor. Hürriyet editörlerinin söz konusu yorumu, saygı ve ahlak süzgecinden geçirmeden fotoğraf galerisine ekleyip manşetten yayınlaması yadırgandı.

MİLİTAN SİTESİ HÜRRİYET

Paralel örgütün ağları altında yayın hayatına devam eden ve paralel tetikçi Bülent Mumay’ın başında bulunduğu Hürriyet.com.tr bir haber sitesinden çok karanlık odakların militan sitesi gibi hareket ediyor.

GEZİ OLAYLARININ BAŞPROVOKATÖRÜYDÜ

Ağaçları kesip AVM yapacaklar diye provokatörlük yapan Hürriyet.com.tr kamu mallarına zarar veren vandallara alkış tutmuştu. Bazı lobilerden aldıkları emirle haber yapan militan sitesi Hürriyet hükümeti karalamak için her fırsatta saldırmaktan kendini alıkoymuyor.

BOMBACILARI CİCİ ÇOCUK OLARAK GÖSTERMİŞTİ

Türkiye’yi yıpratmak ve iç kargaşa çıkartmak için Alevi-Sunni çatışmasının başlaması için Okmeydanı’nda çıkarılan olaylara sahip çıkan Hürriyet, bir haber sitesinden çok terör örgütü gruplarının basın bülteni gibi çıkıyor. Canlı bomba olarak Emniyet’te isimleri olan başta Elif Sultan Kalsen olmak üzere birçok DHKP-C terör örgütü militanlarına sahip çıkmıştı.

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir