Anasayfa / ANALİZ / Akit yazarından bomba satırarası: Akın İpek’in başı belada!
karahasanoglu-ipek

Akit yazarından bomba satırarası: Akın İpek’in başı belada!

MEDYAGUNDEM.COM- Ali Karahasanoğlu’nun bugün Yeni Akit’e iftira attığı için Bugün gazetesi Ankara Temsilcisi Adem Yavuz Arslan’a verdiği tokat gibi cevap yazısının satır aralarında bomba gibi detaylar vardı.

karahasanoglu5

Şu cümleler Karahasanoğlu’ndan:

“Akit’e bir küçücük çamur atarken, kendisinin bulunduğu gazetenin ne kadar çamur içinde yüzdüğünü bildiği için.. ‘Taraf’ı basmak ayıp değil’ diye, düzeltme yapıyor.. Senin patronuna göre, daha neler neler ayıp değil..”

“Varsayalım Akit’i kapattık. Ardından tekrar 28 Şubat rüzgarı esti.. Hocaefendi’yi, Ali Kırca’ya karşı kim koruyacak? Sen mi? Bankalarla başı dertte olan patronun Akın İpek mi? Hiçbirisini hayalden yazmıyorum adem. Yaşanan olaylardan aktarıyorum bunları..”

Akit yazarı Karahasanoğlu’nun Adem Yavuz Arslan’ın patronu Akın İpek hakkında bu iddiaları sarsıcı. Adem Yavuz Arslan’ın Akit’e niye saldırdığının, Postmedya isimli tetikçi sitenin niye kara propagandaya başladığının sırrı Akın İpek’le ilgili o detaylarda mı gizli?

Akın İpek’in başı bankalarla niye belada, İpek neler yaptı da başını derde soktu kamuoyu şimdi bu soruların cevabını merak ediyor.

MEDYAGUNDEM

ipek

“Tüm malım feda olsun”dan “Gülen terörist”e!

FETÖ/PDY örgütü içinde kadın kollarında aktif olarak görev yapan ve FETÖ mensuplarının “Melek Anne” olarak …

ipek-fe

Başhırsız Feto altın madenlerimizi boşaltmış!

Koza-İpek iddianamesiden: Gümüşhane’deki Mastra Altın Madeni’nde dökümü yapılan her 5 altın külçesinden biri kayıtlarda gösterilmeyerek …

soner-can

Siz ne tür bir alçaksınız?

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu “Gurur duyun bu Cumhurbaşkanı’yla!” başlıklı yazısında, Soner Yalçın’ın Odatv’si ile …

1 Yorum yapıldı

  1. Saflığıma Verin

    Abi şapkan düşmüş!!! Ne diye kızıyorsun ki! Sana iyilikte yaramıyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir