Anasayfa / GENEL / Akın İpek’in adamlarının maskesi işte böyle düştü!
faruk-mercan

Akın İpek’in adamlarının maskesi işte böyle düştü!

Kanaltürk Tv Ankara Temsilcisi Faruk Mercan, İsrail’in uluslararası sularda 9 vatandaşımızı katlettiği Mavi Marmara saldırısıyla ilgili skandal sözler sarf etti.

Haber 10‘un haberine göre dershane tartışması sonrası cemaatin yayın organlarında yazan bazı isimlerin halkı ve değerlerini aşağılayıcı sözleri devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Zaman gazetesi yazarı Prof. Dr. İbrahim Öztürk Hz. Muhammed’in kıblesini şaşırdığını yazmış ve büyük tepki toplamıştı. Dün ise Sızıntı dergisi yazarı Bahri Şenkal, Başbakan Erdoğan ve AK Partililere hakaretler yağdırarak “Cemaat olmasaydı Müslümanlar İslam öncesine dönmeye devam ederdi” diye tweet attı. Bu isimlere Faruk Mercan’da katıldı.

Mercan Mavi Marmara yardım gemisiyle ilgili yazdıklarıyla dünyanın birçok ülkesinden gelen yardım gönüllülerini Siyonist İsrail ve işgalci Batılı diliyle “cihatçı” ilan etti.

Mercan attığı tweetlerde; “Mavi Marmara yardım gemisi miydi, cihad gemisi mi?.. Yardım gemisi, yardıma gittiği yere, izinsiz mi gider? Kızılay izin almadan mı gidiyor? Kızılay ve TOBB gibi sivil kuruluşlar; Gazze’ye yardım götürürken; izinsiz mi gidiyorlar? Cihad gemisi, gittiği yerden izin almaz. Yardım gemisi, gittiği yerden izin alır. Yanlışsa düzelteyim… ” ifadelerini kullandı.

Cemaatin yardım kuruluşu “Kimse Yok Mu?” derneği Suriye’de yaşanan insanlık dramına karşı birçok STK gibi bu ülke sınırlarına yardım götürmüştü. Derneğin bu yansanız yardımlarla ilgili olarak “otorite” olan eli kanlı Beşar Esed’ten izin alıp almadığı bilinmiyor.

Oysa Mavi Marmara İsrail’e bağlı olmayan bir toprağa, yani Gazze’ye doğru yola çıkmış ve rotasını Mısır’a çevirdiği sırada uluslararası sularda İsrail askerlerinin saldırısına uğramıştı.

MEDYAGUNDEM

feto-dink

Dink’in medyadaki FETÖ’cü katilleri için yakalama

Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında başta FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ve firari savcı Zekeriya Öz …

hakans

İstifa mektubunu o FETÖ’cü kaçak terörist yazmış

FETÖ tutuklusu Oğuz Usluer, Hakan Şükür’ün istifa mektubun okunması için rejiye inmiş. İşte FETÖ’nün medya …

yurt

Bu tweeti atan FETÖ’cü alçak o çocukları da diri diri yakar!

Adana’da ortaokul öğrencilerinin kaldığı yurtta akşam saatlerinde yangın çıktığı bildirildi. Yangında 11 öğrenci, 1 görevli …

1 Yorum yapıldı

  1. Seni düzgün, temiz Türkçe konuşmandan dolayı adam sanırdım be! Şu laflarını o yardım gemisinde bulunan gavurlar bile etmedi, etmediği gibi de olaya sahiplendiler. Ya siz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir