Anasayfa / GENEL / Âkil İnsanlar heyetinde Orhan Baba krizi!
orhan-baba

Âkil İnsanlar heyetinde Orhan Baba krizi!

Akil İnsanlar Karadeniz heyetinde yer alan sanatçı Orhan Gencabay’ın, sağlık sorunları nedeniyle il ziyaretlerine katılamaması, ekibi yeni arayışlara yönlendirdi.

Heyet, Ordu için Akdeniz heyetinde yer alan Kadir İnanır’a, Rize için ise Hakan Şükür’e teklif götürmeyi tartışıyor. Karadeniz heyetinde yer alan sanatçı Orhan Gencebay’ın sağlık sorunlarını öne sürerek il ziyaretlerine katılmaması ancak televizyon programlarına katılması tepkilere neden olmuştu.

‘ÇOK KIRILDIM’ DEMİŞTİ

Milliyet gazetesinden Burcu Ünal’ın haberin göre; Gencebay ise katıldığı Siyaset Meydanı’nda hakkında yapılan eleştirilerle ilgili, “Çok kırıldım, hatta hasta oldum, doktora gittim. Bunca yıldır halkın Orhan Babası olarak biliniyorum. Bunca yıldan beri hiç anlaşılmadım mı diye üzüldüm. Dostlarım ne dediğimi çok iyi bilir ama bazı gönül dostları bazı sesler çıkardı. Buna kırıldım. Ben böyleyim diyorum ve bana bu olumsuz şeyleri nasıl yakıştırdılar bilmiyorum, buna gönlüm kırıldı” demişti. İl ziyaretlerine katılmayan Orhan Gencabay’ın durumu heyeti de sıkıntıya soktu. Geçtiğimiz Pazartesi günü Samsun’a da giden heyetin içerisinde memeleketlileri Gencabay’ı göremeyen Samsunlular hayal kırıklığı yaşadı.

Karadeniz heyeti, şimdi halkla da daha sıcak temas kurulmasında yardımcı olarak bir ünlü isim arıyor. Her zaman olmasa bile bazı illere yanlarında ünlü bir isimle gitmek isteyen heyetin aklında şimdilik Rize için Hakan Şükür, Ordu içinse Akdeniz heyetinde yer alan Kadir İnanır var. Gencebay’ın seyahat sorunu olduğunu öğrendikten sonra Marmara heyetindeki ünlü isimle değişiklik yapmayı düşündüklerini de belirten heyet üyeleri, bunun Hülya Koçyiğit’in planlarını bozabileceği endişesi ile vazgeçtiklerini dile getiriyor.

MEDYAGUNDEM

orhan-baba

Utanman da yok ki şimdi utanasın Uğur Dündar!

Başbakan’ın vizyon toplantısına katılan Orhan Gencebay, diğer sanatçılar gibi büyük bir linç kampanyasına maruz kaldı. …

orhan-baba

Paralel örgüt kurbanı Orhan Baba savcılığa ifade verdi

Selam Terör Örgütü bahanesiyle telefonları dinlenen ünlü sanatçı mağdur sıfatıyla ifade verdi. Sanatçı Orhan Gencebay, …

nazli

Kıvırmayı sen iyi bilirsin paralel Nazlı teyze!

Nazlı Ilıcak program konuğu Orhan Gencebay’ın çaldığı şarkıya dayanamayıp oynayınca ortaya bu görüntüler çıktı… Nazlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir