Anasayfa / GENEL / Ahmet Hakan yine bir kadınla gündemde!
ahc-gunes

Ahmet Hakan yine bir kadınla gündemde!

Özellikle esmer oyunculara olan ilgisiyle dikkat çeken gazeteci Ahmet Hakan’ın son gözdesi Karadayı dizisinin Nilay’ı Perihan Ünlücan’la ilişkisi tam gaz sürüyor.


Geçen hafta Türk Film Haftası kapsamında sevgilisini yanına alarak Roma sokaklarını arşınlayan gazeteci, İstanbul’da ise aynı özgürlüğü yaşayamıyor.

gunes-ahc1

GÖRÜNTÜLEME KORKUSU

Geçmişte pek çok kez özel hayatındaki trafikle gündeme gelen Ahmet Hakan, geçen eylülde 4 yıllık eşi reklamcı Tolga Erener’le tek celsede boşanan Ünlücan’la beraber görüntü vermek istemiyor. Bu nedenle de sevgilisiyle genellikle otellerin çatı katında buluşuyor. Geçen cumartesi gecesi aynı uçakta İstanbul’a döndüğü Ünlücan’la havalimanından ayrı ayrı çıkan gazeteci, aynı formülü her yerde uyguluyor. Yakın çevresinden gelen dedikodulara göre Ahmet Hakan, kalabalık ortamlarda ilişkisiyle dikkatleri üzerine çekmemek için ayrı takılmayı tercih ediyor.

(GÜNEŞ)

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

kemal

Ağzındaki baklayı çıkardı; işte kaos itirafı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, toplumu karşı karşıya getirebilecek eylemler yapabileceklerini söyledi. Kandil’in de destek …

aykut2

Yalancı ve müfteri CHP’li!

Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iftira atan Aykut Erdoğdu’ya sert tepki göstererek ‘yalancısın ve müfterisin’ dedi. …

2 Yorumlar

  1. Kadınlar bula bula yatağına işeyen bu angutu bulmaları enteresan! Aydın Doğan’ın değnekçisi olmanın avantajları böyle bir şey olsa gerek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir