Anasayfa / ANALİZ / Ahmet Hakan lahmacunu iftarda mı test edecek?
ahc-lamacun

Ahmet Hakan lahmacunu iftarda mı test edecek?

MEDYAGÜNDEM- Hürriyet’te Ahmet Hakan bugün “Kaçtım ben” demiş. Tatile çıkıyormuş… “Birikmiş kitaplar okunacak, Şam’ın dar sokakları hayal edilecek, Kuzey Ege üzerinden Bodrum’a geçilecek, 50 liralık lahmacun ve ayran test edilecek, eski kapı ve kırışmış surat fotoğrafları çekilecek, yamaç paraşütü yapılacak, Yahya Kemal’e sardırılacak, Melihland’de küçük bir cevelana imza atılacak, eski bir hatırayı yâd etmek üzere birkaç mektup yazılacak. Ayrıca telefon da kapatılacak.” diye not düşmüş.

Belli ki Ahmet Hakan’ın Ramazan ve oruç gibi hassasiyetlerle pek alakası kalmamış… Ya da acaba “seferi” olma istisnasını mı kullanacak, başka bir ihtimal olarak da Bodrum’da 50 liralık lahmacunla ayranı iftarda test edecek belki bilmiyoruz. Bizi de ilgilendirmez hesabı kime vereceğini o herkesten daha iyi biliyor, biz de bunu biliyoruz.

Asıl şunu daha iyi biliyoruz. Hayattaki en büyük ideolojisi “hedonizm” olan Ahmet Hakan, belli ki hedonizmin doruklarına varmak için okurundan kısa bir mola istedi.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

kemal

Ağzındaki baklayı çıkardı; işte kaos itirafı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, toplumu karşı karşıya getirebilecek eylemler yapabileceklerini söyledi. Kandil’in de destek …

aykut2

Yalancı ve müfteri CHP’li!

Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iftira atan Aykut Erdoğdu’ya sert tepki göstererek ‘yalancısın ve müfterisin’ dedi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir