Anasayfa / GENEL / Ahmet Hakan Kırca’nın dalağını patlattı!
ahc-kırca

Ahmet Hakan Kırca’nın dalağını patlattı!

MEDYAGÜNDEM- Ergenekoncu yayın organı Ulusal Kanal’a genel müdür yapılan, sanatı değil daha çok küfürleriyle ve hakaretler sıraladığı şovlarıyla gündemde olan Levent Kırca’nın hakkından Ahmet Hakan bugün fena geldi.

Kırca Ahmet Hakan’a da sataşmış, “Hodri meydan” çekmiş, bir de “dalaksız” diyerek konuyu Ahmet Hakan’ın dalağına getirmişti.

Ancak bugün Ahmet Hakan’ın köşesinde, “Yorumsuz bir haber” başlığıyla düştüğü küçük bir not, Levent Kırca’nın dalağını patlatacak kadar etkiliydi.

Meğer daha 7 yıl önce katıldığı Ak Parti Siyaset Akademisi’nde Kırca neler neler demiş.

Buyrun Ahmet Hakan’dan okuyun:

*****************************************************

TARİH: 9 Şubat 2006.

O günün gazetelerinde yayınlanan haberin başlığı şöyle: “Levent Kırca AK Parti Siyaset Akademisi’nde ders verdi.” Haberden kısa bir bölümü “yorumsuz” aktarıyorum:

*

Levent Kırca, AK Parti Ankara İl Başkanlığı’nca düzenlenen Siyaset Akademisi’nin 4. dönem eğitim programı çerçevesinde “Sanatçı Gözüyle Siyaset” konulu ders verdi. Derse katılmasının “AK Parti’li oldu, AK Parti’ye geçti” şeklinde değerlendirilmemesi gerektiğini söyleyen Kırca, şu açıklamayı yaptı: “AK Parti de ülkemizin bir parçası hiç şüphesiz. Ama bence bir sanatçının, bir mizahçının partilere eşit mesafede durması gerekir.

Bir sanatçının partisi olmaz.”

********************************************************

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

kemal

Ağzındaki baklayı çıkardı; işte kaos itirafı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, toplumu karşı karşıya getirebilecek eylemler yapabileceklerini söyledi. Kandil’in de destek …

aykut2

Yalancı ve müfteri CHP’li!

Ahmet Hakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iftira atan Aykut Erdoğdu’ya sert tepki göstererek ‘yalancısın ve müfterisin’ dedi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir