Anasayfa / GENEL / Acun’un yarışmasında Türk bayrağı krizi
yetenek-sizsiniz-bayrak

Acun’un yarışmasında Türk bayrağı krizi

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Hülya Avşar ve Sergen Yalçın’ın juri üyeliği yaptığı programda dün akşam yarışmacının formasının üzerinde yer alan Türk Bayrağı’na siyah bant çekildi.

Yeşilmişik grubu sahnede gösterisini sunarken yarışmacılardan biri üzerindeki Barcelona formasını yırtarak, Sergen Yalçın’ın geçmişte giydiği 10 numaralı Beşiktaş forması ile kameralar karşısında kaldı.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ

Sosyal medya kullanıcıları programında yaşanan bu olaya tepki gösterirken sansürlenen görüntü Twitter ve Facebook’ta çok paylaşılanlardan oldu.

ACUN MEDYA’DAN AÇIKLAMA

Acun Medya’dan konuyla ilgili jet hızıyla bir açıklama geldi.

Yapılan açıklama şöyle:

“Yetenek Sizsiniz Türkiye’de yarışmacıların üzerlerinde ya da ellerinde bayrağımızı kullanarak oylama sırasında seyirciler üzerinde avantaj sağlamasına izin verilmemektedir.

Ekip arkadaşlarımız gereğinden fazla hassasiyet göstererek takım formasındaki ay yıldızı bu çerçevede değerlendirmiştir. Yaşanan bu durum tamamen teknik bir hatadan ibarettir.”

MEDYAGUNDEM

atalay-demirci1

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin şampiyonu Atalay Demirci

Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekrana gelen Yetenek Sizsiniz adlı yarışmanın galibi, yaptığı stand up gösterileri sayesinde …

reyting2

Dün gecenin reyting raporu

MEDYAGÜNDEM- Dün gece ekranda yine kıran kırana bir rekabet yaşandı. TNS verilerine göre, AB grubunda …

mevlut-acun

Nedir senin derdin Acun Ilıcalı?

MEDYAGÜNDEM- Sabah/Günaydın yazarı Mevlüt Tezel, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Türk bayrağına siyah bant çekerek büyük bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir