Anasayfa / ANALİZ / Acun’a sihirli reyting dokunuşu mu?
acun2

Acun’a sihirli reyting dokunuşu mu?

Son olarak sahibi olduğu TV 8’in Ütopya programında “kucakta mastürbasyon” görüntüsüyle büyük bir ahlaksızlığa imza atan Acun Ilıcalı’nın adı şimdi de paralel örgütle bağlantılı “reyting operasyonu”nda geçiyor! Herkes Ilıcalı’nın ekibindeki “üç paralel silahşörü” konuşuyor!


MEDYAGUNDEM.COM- Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8 kanalına ait bazı reyting ölçüm değerlerini paylaşalım:

Mesela TV 8’in bir gün içinde en yüksek değeri gördüğü, yani en çok izlenen programı O Ses Türkiye… 17 Şubat günü totalde ancak 15. olabilmiş. 9.62 share ve 4.02’lik rating ile…Yani başarısız…

17subat-oses

18 Şubat günü O Ses Türkiye 12.71 share ile 8.liğe yükselmiş.

18subat-oses

19 Şubat günü kanalın totalde gün içinde çıkabildiği en yüksek değer 27.lik. İşte Benim Stilim programı 7.84’lük bir share görebilmiş.

19subat-stil

Mesela Yetenek Sizsiniz Türkiye… 4 Mart günü totalde ancak 19. olmuş.

4mart-yetenek

Tüm bu örnekler Acun Ilıcalı’nın TV 8’inin rating değerleri açısından potansiyelinin ne olduğunu göstermesi açısından önemli. Hepi topu alabileceği en yüksek değerler ve izlenme payı da, çapı da belli.

Ancak 22 Şubat’tan itibaren TV8’e sanki sihirli bir el değmiş!

Rating değerleri itibariyle sürünen kanal Survivor All Star ile potansiyelini mucizevi biçimde aşıp birden rating zirvesine oturmuş.

İşte 22 Şubat günü… Totalde birinci…

22subat-survivor

Survivor All Star’ın ekrana geldiği günler TV 8 ya birinci ya da ikinci.. 3 Mart’ta olduğu gibi…

3mart-survivor

Rating uzmanlarına göre tüm bu veriler kafa karıştırıyor. Survivor All Star’ın totalde birinci çıkması bir mucize olarak değerlendiriliyor.

Peki “mucize” mi yoksa başka bir iş mi var bunda?

ACUN ILICALI’YA PARALEL DOKUNUŞ MU?

Acun Ilıcalı’nın Survivor All Star’la rating zirvesine oturmasının arkasında “paralel bir dokunuş” iddiası tartışılıyor. Acun Ilıcalı’ya “sihirli rating dokunuşu”nun arkasında yanında çalışan 3 paralel örgüt elemanı yöneticiden söz ediliyor. İddialara göre bu 3 paralel isim Acun Ilıcalı ve kanalı TV 8’i Gülen örgütünün bazı çıkarlarına göre yönlendiriyor, karşılığını da rating dengelerinde oynayarak veriyorlar.

Acun Ilıcalı’nın ratinglerde dibi bulmuş, en başarısız yapımlarından birine dönüşen Ütopya programının tam da bu süreçte “mastürrbasyon skandalı” ile gündeme gelmesinin arkasında da tamamen bir rating numarası yattığı öne sürülüyor.

Herkes bugünlerde Acun Ilıcalı ve “üç paralel silahşörü”nü konuşuyor!

acun-skandal

 

MEDYAGUNDEM

acun1

“Evet” zincirini Acun kırdı!

Futbol dünyası, sanatçılar ve televizyoncular kısa video çekimleriyle referanduma Evet kampanyası başlattı Acun’un katılmaması dikkat …

baha

4 yaşındaki çocuğun hakkını FETÖ’ye nasıl yedirdin Acun?

Tutuklanan komedyen Atalay Demirci, ifadesinde FETÖ’nün kariyerine olan etkisinin büyük olduğunu söyledi. FETÖ’nün darbe girişiminin …

acun-atalay1

Şok iddia; FETÖ Acun’un programını nasıl yönetti?

Türkiye günlerdir “komedyen” Atalay Demirci’nin FETÖ ile gizli kapaklı muhabbetini konuşuyor. Oda TV de şok bir …

2 Yorumlar

  1. aslan parçası

    mechul_fani DaYi hesabı terörist başı tarafından kullanılan bir hesap top sakal çetesi ile fuatavni gibi hesapların emir aldığı karargah hesap! şifreler dm den bu hesaptan dağıtılıyor. acun’un kendisini komik zanneden keli bu hesaptan emir talimat alıyor! acun belki bilmez ama bu çete neyi var neyi yok gün gelir elinden alır. acun da bu yaştan sonra elinde mikrofon maraba tele vole diye ortalıkt dolaşır….tele vole kültürünü bu ülkeye kimin ne maksatla soktuğunun perdesi de aralanacak!!! İslami kültüre en büyük darbelerden biridir tele-vole!!!

  2. Acun Ilıcalı çıkarları gereği şu anda Erdoğan’ın yanında dursa da esasen Acun Ilıcalı, Gülen cemaati ve Adnan Oktar Cemaati ile derin ilişkileri var. Bunu bilmeyen yok. Onun için bu haberlere şaşırmamak gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir