Anasayfa / GENEL / Acılı ağabey isyan etti: ‘Katillerin bunlar kardeşim’
hasan-kacan1

Acılı ağabey isyan etti: ‘Katillerin bunlar kardeşim’

Ağabeyi 3 gazetecinin ismini açık açık söyledi.. SENİ BU ÇIYANLAR ÖLDÜRDÜ METO..

Sanat dünyası geçtiğimiz hafta Ağır Roman’ın yazarı Metin Kaçan’ın intiharıyla sarsırılırken, ünlü edebiyatçının acılı ağabeyi Hasan Kaçan, Twitter’dan sert açıklamalar yaptı.

AĞABEYİ HASAN KAÇAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Metin Kaçan’ın ağabeyi Hasan Kaçan, Ağır Roman’ı yazmasının ardından 1995 yılından beri kardeşine karşı karalama kampanyası başlatmakla suçladığı Ertuğrul Özkök, Ayşe Arman ve Zafer Mutlu’nun isimlerini vererek topa tuttu.

ÖZKÖK, ARMAN VE MUTLU’YU SUÇLADI

Kaçan, kardeşi üzerine yapılan kampanyalara dikkat çekerek, ismini verdiği 3 ünlü gazeteciyle ilgili “Bunlar engerekler ve çıyanlardır, bunlar aşımıza, ekmeğimize göz koyanlardır, tanı bunları, tanı da büyü. (a.a)… Tanıyamadın bunları meto.” dedi.

“SENİ BU ENGEREKLER ÖLDÜRDÜ METO”

Kaçan, “Meto, bu engerekler ertuğruluyla, ayşesiyle, zaferiyle zaten seni 1995’te öldürdüler. sadist çığlıklarla defalarca, bıçakladılar, şişlediler” diyerek, kardeşinin 90’lı yıllardan bu yana bu isimlerin iftiralarına hedef olduğunu belirtti.

MUHAFAZAKAR DEGİDE YAZMAK İSTEMİŞTİ

Ünlü mizahçı Hasan Kaçan, o yıllarda muhafazakar dergide yazmak istediğini belirtmiş ve merkez medya gazetecilerinin hedefi haline gelmişti. Ağır eleştirilerle karşılaşan Kaçan, 17 yıl sonra kardeşinin ölümüyle geçmişin perdesini aralayarak dönemin merkez medya yöneticilerini hedef aldı.

“METİN KAÇAN TECAVÜZCÜ” HABERLERİ

Hasan Kaçan’ın bahsettiği isimlerin yöneticilik yaptığı gazetelerde, 1995 yılında “Canavar Romancı” başlıklarıyla, Metin Kaçan’ı “tecavüzcülükle” suçlayan haberler yer almıştı.

HASAN KAÇAN İSYAN ETTİ

Metin Kaçan’ın o yıllarda yaşadıklarına dair yapılan haberler, aradan 17 yıl geçtikten sonra Kaçan’ın intihar etmesiyle tekrar gündeme geldi. Ağabeyi Hasan Kaçan, kardeşinin bu isimler tarafından öldürüldüğünü kaydederek, Twitter üzerinden o isimlere ateş püskürdü.

Hasan Kaçan şunları söyledi:

“Sen de suçlusun meto… Gariban bir berberin, tamirci kalfası, ortakul mezunu oğluydun… Haddine miydi AĞIR ROMAN yazmak… Yedirirler mi.. Meto… İçin rahat olsun… Allah intikam sahibidir… Meto, soğuk sulara düşen bedenin zaten 1995’ten beri ölüydü. Sen bu engereklerin öldürdüp boğduğu ne ilk ne de son kişisin… Meto, bu engerekler ertuğruluyla, ayşesiyle, zaferiyle zaten seni 1995’te öldürdüler. sadist çığlıklarla defalarca, bıçakladılar, şişlediler. bunlar engerekler ve çıyanlardır/ bunlar aşımıza ekmeğimize göz koyanlardır/ tanı bunları,tanı da büyü. (a.a) … tanıyamadın bunları meto. ve son olarak…bugünlerde beni arayıp vicdan azabıyla ağlayanlara da Allah acısın. biz kimseye kin tutmayız… Ama kabağın da sahibi var…İçinizi karartığım için özür dilerim… “ya ben öleyim mi söylemeyince”… Allaha emanet olunuz.”

MEDYAGUNDEM

hasan-kacan5

‘Gezi Parkı’ndaki gençler canlı kalkan gibi kullanılıyor’

MEDYAGÜNDEM- A Haber’de Şirin Sever’in sumduğu Jurnal Programına konuk olan Hasan Kaçan, Gezi Parkı eylemleri …

hasan-kacan4

Metin aslında 1995’te öldürüldü buna sebep benim!

6 Ocak’ta Boğaziçi Köprüsü’nden atlayarak intihar eden ünlü yazar Metin Kaçan’ın ağabeyi oyuncu, senarist ve …

metin-kacan

Metin Kaçan’ın cesedi bulundu

Geçen hafta Boğaz Köprüsü’nden atlayarak intihar eden yazar Metin Kaçan’ın cesedi Beylikdüzü’nde bulundu. 6 Ocak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir