Anasayfa / GENEL / ABD, tetikçileri ile aynı yalan karesinde!
hursit-abd

ABD, tetikçileri ile aynı yalan karesinde!

HDP ve PKK’nın aylardır yurtiçi ve yurtdışında ‘Polis tarafından işkence ile öldürüdüldüğü’ propagandası yapılan Hurşit Külter Kerkük’te ortaya çıktı. Külter’in HDP Genel Başkanlarının ve kardeşlerinin dediği gibi işkence ile öldürülmediği, kanundan kaçan bir firari olduğu ortaya çıkmış oldu. HDP’nin yanısıra FETÖ ve PKK’ya yakın bir çok gazete, TV ve sosyal medya unsurları da PKK’lılarla kucak kucağa sınır dışına kaçan Hurşit Külter’i FAİLİ MEÇHUL cinayet olarak günlerce duyurmuştu. HDPKK, FETÖ, Cihangir solcuları, solcu görünümlü emperyalist köpeği gazetelerin yalan korosunda tüm o ihanet ve terör yapılarının patronu olarak ABD de yerini almıştı.


hursit-abd

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby, “Biz Türk hükümetinden Cizre ve diğer şehirlerdeki sivil ölümler ve sivillere ait yapıların yıkımları hakkında etkili bir soruşturmanın Türk savcıları tarafından yapılmasına izin vermesini talep ediyoruz” demişti.

Kirby, 45 günden fazladır kendisinden haber alınamayan Hurşit Külter hakkındaki bir soru ile ilgili de Külter için araştırma yapacaklarını söylemişti.

MEDYAGUNDEM

hursit-gunes

Yılın komedisi; turşucu Hurşit!

Türkiye’de ‘faili meçhul cinayetlerin yaşandığı’ algısını oluşturmak ve uluslararası mecrada karalama kampanyası oluşturmak için kurgulanan …

sezgin

PKK’nın CHP’deki temsilcisine suçüstü

HDPKK, Cihangir solcuları ve FETÖ’nün “Hurşit Külter nerede” diyerek devletin öldürdüğüne dair yürüttükleri algı operasyonuna …

kulter

FETÖ-PKK ortak yalanı daha çöktü!

PKK ve FETÖ medyası ‘Külter gözaltında öldürüldü’ palavrasına sarıldı. Yakalanan bir terörist, Külter’in 20 kişilik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir