Anasayfa / ANALİZ / TUTKUN AKBAŞ YAZDI! TEK BİR ŞARTLA KELLEMİ ALABİLİRSİNİZ!
tutkun-akbas1

TUTKUN AKBAŞ YAZDI! TEK BİR ŞARTLA KELLEMİ ALABİLİRSİNİZ!

MEDYAGÜNDEM’İ TEK BİR ŞARTLA KAPATIRIM!

TUTKUN AKBAŞ YAZDI

Bu yaşadığımız günlerin kıymetini iyi bilelim. İmtihan için geldiğimiz şu dünyada “Hesap Günü”nü unutup, sadece “dünya iktidarı” için “Müslüman” görünüp en adi hesaplar içine girenleri, Yahudiye, Hıristiyana empatiyle ve sempatiyle bakıp, bizzat Müslümana tuzak kuranları iyi tanıyalım.

Tarih böylesi bir “fitne türü”nü de sayfalarına kaydediyor. Müslümanlar; kıyamete kadar İslam dininin temsilcileri bu “fitnecileri” asla unutmayacak.

Dershane kapatılmasını “Kerbela”ya benzetenler kıyamete kadar “Müslümanlara tuzak kuran fitneciler” olarak bilinecek ve asıl hesap Ahiret’te görülecek.

Fethullah Gülen’e bağlı olduğunu öne süren, referansları biz Müslümanlar gibi kutsal değerler olan ama “leş kargaları” gibi cemaatlerine dokunanı her türlü komplo, tezgah, kara propaganda, belaltı vuruş, haysiyet cellatlığı ile yok etmeye koşullanmış “zebani sürüsü” şimdi de internet sitem MEDYAGÜNDEM  ve şahsımı hedef almaya başladı.

Cemaat içindeki fitnecileri, masum Hizmet gönüllülerini istismar eden bir karanlık çeteyi deşifre ediyoruz diye “karakter suikasti”ne uğruyoruz.

Demişler ki; “Neo 28 Şubatçı”…

Peki Fethullah Gülen’i nereye koyacağız bu durumda? 28 Şubat darbesinde bizzat darbecilerin ekmeğine yağ süren, sivil iktidara “Beceremediniz artık bırakın” diyeni ne yapacağız? 12 Eylül darbecilerine güzellemeler yapanlar mevzusuna girmiyorum bile…

Cemile Bayraktar’ın yazdığı gibi;

28 Subat günlerinde Erbakan Hoca’ya ‘çekilin’ diyen manşetleri, başörtülü cemaat mensuplarına başınızı açın direktifini, direnen Müslümanlara ‘terörist” sıfatını uygun görmeyi, kısacası Müslümanların kırılan kolları ve kırılan kalpleri ne olacak?

“Mavi Marmara’da şehit edilen kardeşlerimiz için ‘Otoriteden izin alsaydılar’ derken hiç mi canınız yanmadı?” diye hatırlatmak mı sizi acımasızca infaz yapan zebaniye dönüştürüyor?

“Dünyaya zulüm salan İsrail’den, insanları yetmeyince Müslümanları insansız hava araçlarıyla katleden ABD’den esirgemediğiniz empatiyi ve sempatiyi neden bizden esirgediniz?” diye sormak mı size kellemizi cazip gösteriyor?

“Amerika’daki Müslümanları haksızca ve hukuksuzca fişleyen FBI’a oradaki Müslümanları gammazlamak için bilgi verirken hiç mi tereddüt etmediniz?” diye yazmak mı gözünüzün kan bürümesmne neden oluyor?

Yahudiye, ateiste, Hıristiyana, Gezici’ye, CHP’liye, homoseksüele, lezbiyene kısacası herkese gösterdiğiniz ama bazı Müslümanlardan esirgediğiniz hoşgörünün zerresini onlara göstermemenizi sorgulamak mı sizin “infaz listenize” girmemize sebep oluyor?

Zebanilerinizi sahte siteler üzerinden üzerimize salmışsınız.

Belli ki MEDYAGÜNDEM sizin için çok olmaya başlamış.

O zaman size bir teklifimiz var:

Meseleyi hiç uzatmayalım.

Fethullah Gülen gelir Başbakan Erdoğan’dan özellikle “firavun, karun” gibi sözleri için özür diler, sonra da döner tüm Müslümanların da 28 Şubat’tan bu yana kalbini kırdığı için gönlünü alırsa, saniyesinde MEDYAGÜNDEM’i kapatmayan haysiyetsizdir ve onursuzdur.

Size tek şartımız budur.

Gelin önce Başbakan Erdoğan’dan Gülen özür dilesin sonra da tüm Müslümanlara yıllardır “başlarını eğdirdiği”, kalplerini kırdığı için gönüllerini alsın, o zaman biz de duralım.

Bu şartın yerine gelmesi durumunda seve seve kellemizi vermeye hazırız.

NOT: Şahsıma saldırıların benim için hiçbir önemi yok. Bu dava bir “şahıs meselesi” değil. İstediğiniz kadar vurun şahsıma, istediğiniz kadar iftira atın, kara propaganda yapın, zerre kadar önemi yok. Hesabı soracak olan da hesap vereceğim tek otorite de Yüce Allah’ım. Hatalarımın da, günahlarımın da cezalandırıcısı yalnızca o. Yani size zaten laf düşmez!

MEDYAGUNDEM

mg1

İşte MEDYAGÜNDEM’in yeni yayın yönetmeni

2009 yılından bu yana yayın hayatında istikrarlı biçimde etkin bir yer edinen MEDYAGUNDEM.COM’un yeni genel …

soner-enis

FETÖ’nün Hürriyet ve CHP imamı!

Soner Yalçın Sözcü gazetesinde “Cemaat’in CHP imamı” başlıklı yazısıyla CHP milletvekili Enis Berberoğlu’nun FETÖ bağlantısını …

duyuru

MEDYAGÜNDEM’i devralacak arkadaşlar arıyoruz

Kurumsal ya da bireysel olarak MEDYAGÜNDEM’i devralacak, yönetecek arkadaşlar arıyoruz. medyagundem.com Tutkun Akbaş 7 yıl …

9 Yorumlar

 1. Özür dilese de dilemese de Medya Gündem’i kapatmanıza karşıyız. Tutkun Bey bu gazete sadece sizin değil ki, bu gazete artık toplumun, vatandaşın, herkesin böyle bir girişime kesinlikle karşıyız. Pireye kızıp yorganı yakmaya kimsenin hakkı yoktur. Topluma mal olmuş böyle bir gazeteyi kapatırsanız, bizler çıkartmaya çalışacağımızdan emin olun. Yanlış! Kesinlikle Yanlış! Aynı olayı karşıyaka yapar mı? Mümkün değil! Hayır, bu gazetede bizlerin de hakkımız var, kesinlikle böyle bir şeye müsaade etmeyiz. Aklınızdan bunu çıkarın! Medya Gündem bu derece hedef alınıyorsa olay gazetenin ne kadar etkili olduğunu gösterir ki, hiç hiç bu fikrin yanından bile geçmeyin, olayı duygusallıktan çıkarıp tam teslimiyet diyelim.

 2. yazıklar olsun sizin gibi fitneci müslümanı müslümanı düşüren yayın çizginize allahım sizin gibi müslümanlardan bizi korusun.

 3. hasan karakaya fitnecisi daha bikaç ay önce hocaefendiyi ziyaret etti madem takiyyeci diye yazı yazıyor o zaman ziyareti sırasında sormuş mu sordukları soruları yazıklar olsun sizin gibi müslümanlara

 4. yazık yazık deyip durmayın.işiniz gücünüz pazarlık olmuş.cemaatin yayın organlarında 1 aydır neler olduğunu görüyoruz.madem bu kadar gürültü koparabiliyordunuz 28 şubatta neden ses çıkarmadınız da bizi kurda kuşa yem ettiniz?bugün dersaneler kapatılıyor diye ağlıyorsunuz da 28 şubatta enbüyüğü MGV olan ve yanında birçok dini gruba ait yurtlar kuran kursları kapatıldı.imam hatip kapatıldı.bunlar da bu memleketin gariban vatandaşının hayrı hasenatı alın teri değil miydi?bu nasıl bir bencilliktir.ayrıca şu anda yetişen bir kız çocuğu başını örtmek istemiyorsa eserinizle övünebilirsiniz.çünki başörtüsü zulmüne karşı bir kere bile karşı çıkmadınız.haa bu millet hüsn-ü zan sahibi,vardır bir bildikleri dedik lafetmedik,ettirmedik.ama siz ilk fırsatta bu milletin kalbini umutlarını paramparça ettiniz.artık herşey ortaya döküldü.kim ne imiş ayan beyan gördük.tabii bu da büyük bir hayır.bunun için şükretmek lazım.bu olay olmasa daha kaç zaman millet sizin peşinizden gidecekti.zaman gazetesinin 1milyondan fazla satmasınada bel bağlamayın.siz de bizde biliyoruz ki bu tirajın en az 400 bini kapı önlerinde merdiven boşluklarında kalıyor.

  TUTKUN BEY:
  MEŞRU SINIRLAR İÇERİSİNDE FAALİYETLERİNİZE DEVAM EDİN.HERKESİN GERÇEKLERİ ÖĞRENMEYE HAKKI VAR. .

 5. adam gıbı bı sıte bulmus okuyorduk..oda ,kelleyi vericem diyor

 6. ulan adi herif özür dilemese de kapat bu siteyi bir bok bildiğin yok boş boş anırıyorsun.. müslümanların kalbi kırılmışmış, hakkında konuştuğun insanlar isevi sanki ulan yaptığın şu sert eleştiriler sonucunda kırdığın müslümanlar ne olacak onlar müslüman değil dimi, sen biliyorsun herşeyi değil mi senin hoca dediğin insanlar biliyor sadece değil mi itikatınızda saygı problemi var sizin, size kalsa siz müslümansınız diğerleri kafir.. allah belanızı versin be yeter ulan sizden çektiği bu ülkenin, milletin, vatanın.. ahir zaman alametisiniz ulan

 7. seninde ne halt olduğun meydana cikti oda tvnin eski yazariymissin. senin gibilere kandikya Allah bizi affetsin. sen eger akp partiliysen ben oyumu chpye veririm, iğrenç

 8. ilker yasin bozkurt

  Kula kulluk yapmayin kulluk yapacaksaniz Allaha rehber istersen Kuran yeter insan istersen peygamberimiz yeter kible istern kabetullah yeter baska biryerde baska bisey arama din adina islamiyet adina lutfen f. Gulen gibi kisere tapmayin imannizi kurtarin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir