Anasayfa / GÜNDEM / 2012’nin en sevilen kadın programı; Esra Erol’da Evlen Benimle!
ESRA EROL 1

2012’nin en sevilen kadın programı; Esra Erol’da Evlen Benimle!

Ekranın en başarılı isimlerinden Esra Erol’un, fenomen haline gelen izdivaç programı “Esra Erol’da Evlen Benimle” yılın en sevilen kadın programı ödülüne layık görüldü.

Esenler Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Türkiye’nin Enleri 2012” anketi sonucunda, en çok oyu alan kadın programı Esra Erol’da Evlen Benimle oldu.

“Yılın En Sevilen Kadın Programı” ödülü, Esenler Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törenle, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu tarafından Esra Erol’a takdim edildi.

2010 yılında da aynı ödülü aldığını belirten Esra Erol, bu ödüle layık görülmüş olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

En İyi Yarışma Programı; Kim Milyoner Olmak İster!

Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, yılın en iyi yarışma programı ödülüne layık görüldü.

Esenler Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Türkiye’nin Enleri 2012” anketi sonucunda, en çok oyu alan yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster oldu.

Programın başarılı sunucusu Kenan Işık, kendilerini bu ödüle layık gören Esenler halkına teşekkürlerini sunarken, tüm belediyelerin böyle teşvik edici organizasyonlar düzenlemesini arzu ettiğini söyledi.

MEDYAGUNDEM

cengiz

Yüzüne tükürseler utanmayacak Hürriyet yazarı!

Tartışmalar sebebiyle programını bırakabileceğini söyleyen Esra Erol, kendisine “Ya bırak, ya sessiz kal” diye yüklenen …

portakal5

Fox TV’de organize işler; silahlı tehdit skandalı

Seda Sayan; sevgilisi Erkan Çelik’in adam tutarak Zuhal Topal’ın programını karıştırttığı iddiasını yalanladı: Adama komplo …

esra7

Kanına dokunmuyor mu Esra Erol?

ABD’li medya patronu Rupert Murdoch Müslümanlara yönelik saldırılarını artırırken, İslam düşmanı Murdoch’ın Türkiye’deki kanalında çalışan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir