Anasayfa / Etiket Arşivi

Etiket Arşivi

Gülen örgütüne Bank Asya kampanyası için büyük çağrı!

platform7

MEDYAGUNDEM.COM- Gülen örgütünün Bank Asya için garip gurebanın cebine elini atıp, “evinizi, arabanızı satın parasını Bank Asya’ya yatırın” kampanyası üzerine dedik ki, önce “Yeter artık milletin cebine elinizi attığınız.” Platform Siyah da sosyal medyada anlamlı bir kampanya ile Gülen örgütüne seslendi:      

Devamı

Tezekçiye öyle bir ders verdiler ki!

platformsiyah2

MEDYAGUNDEM.COM- Sahibi olduğu Sütaş şirketinde grev yapan işçilerinin önüne tezek döken TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz’a Platform Siyah tarafından ders gibi bir protesto yapıldı. “Herkes yediğini ikram edermiş!” diyen Platform Siyah üyeleri SÜTAŞ fabrikasının önüne gidip, Sütaş’a lokum ikram etti! İşte eylemin görüntüleri:

Devamı

Mısır’daki 528 özgür adam için Üsküdar’da saat tam 17:28’de!

idam

Mısır’da darbe karşıtı 528 kişiye idam cezası verilmesi, Üsküdar sahilinde protesto edildi. İstanbul Üsküdar sahilinde toplanarak tekbir getiren gruptakiler, 528 sayısına dikkati çekmek için protesto eylemine saat 17.28’de başladı. Üzerlerinde kefeni temsilen beyaz bezler bulunan protestocular, sahile darağacı kurulmasının ardından, idama mahkum olan 528 kişinin isimlerinin yazılı olduğu dövizleri boyunlarına …

Devamı